6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

--

Velké Meziříčí C nezaváhalo ani s Radostínem B

19

Fotbalisté Velkého Meziříčí C si připsali proti Radostínu B další výhru a jsou nadále stoprocentní

Domácí o dva góly lepší

Velké Meziříčí C přivítalo na svém hřišti fotbalisty z Radostína B. Velké Meziříčí v minulém kole nedohrál zápas v Ujčově, když se jim nepříjemně zranil jejich hráč a zápas tak byl ukončen. Radostín B nestačil na svém hřišti Měřínu B 3:0 a tím mu pomohl do čela tabulky na úkor Velkého Meziříčí. Zápas se začal lépe vyvýjet pro hosty, které dokonce dostal do vedení David Krča - 0:1. Domácí celek se naštěstí z této branky oklepal a ve 27. minutě dokázal vyrovnat Ondřej Pospíšil - 1:1. Domácím to tak začalo konečně padat a ve 35. minutě se jim i zásluhou Jana Šimáčka podařilo otočit skóre - 2:1. I tak to bylo ještě pro hosty přívětivé skóre, jenže do kabin šli nakonec domácí s ještě pohodlnějším skóre, když ve 45. minutě dal pojistku na 3:1 Lukáš Chalupa.

Domácí ještě skóre navýšili

Vstup do druhé poloviny se podařilo domácímu týmu naprosto skvěle. V 51. minutě totiž vsítil svůj druhý gól Ondřej Pospíšil a bylo to 4:1. A když tentýž hráč o dvě minuty později docílí hattricku bylo prakticky po zápase - 5:1. Domácí polevili a dovolili hostům snížit zásluhou Mariana Šimka na 5:2. Poslední slovo však měli domácí, za které uzavřel skóre na 6:2 v 88. minutě Pavel Mezlík.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Invald Lukáš: V dnešním utkání jsme mohli jenom získat. Výsledek vypadá jednoznačně, nicméně si myslím že herně to nebylo z naší strany vůbec špatný, jen jsme si nedokázali poradit s jedním hráčem soupeře, který utkání defakto rozhodnul sám. Ačkoliv hned z kraje utkání přišel silný déšť a bál jsem se jak bude terén vypadat, tak kloubok dolů před kvalitou hřiště v Oslavici...