Fotbalisté Rudolce si připsali proti Velkému Meziříčí C porážku

Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali
přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 32. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Ondřej Pospíšil - 0:1. Hosté se pak snažili ještě
své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se docházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu.

Hosté se po pauze rozstříleli

Ve druhém poločase se již střelci prosazovali častěji. V 52. minutě navýšil vedení hostů Patrik Chalupa - 0:2.  V 57. minutě pak Vojtěch Adam zvýšil na 0:3. O minutu později sice domácí Vojtěch Musil snížil na 1:3, ale klid na hostující kopačky vrátil v 64. minutě svou druhou brankou v zápase Patrik Chalupa - 1:4. V 75. minutě se zapsal do střeleckých statistik hostů Miloš Koudela a skóre na rostlo na 1:5. Závěrečnou branku hostí vstřelil v 80. minutě Patrik Chalupa, který tak zaznamenal hattrick - 1:6.