2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Hamry B zvítězily i nad Ujčovem

18

Fotbalisté Hamrů B si proti Ujčovu připsali domácí výhru 3:0

Domácí o dva góly lepší

Hamry B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Ujčova. Pro Ujčov to byl první soutěžní zápas. Hamry B začaly sezónu výhrou na půdě Velké Losenice 6:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Po počáteční oťukávané se dostali v 15. minutě do vedení domácí, za které se trefil Lukáš Fillipi - 1:0. Hosté hráli aktivně, ale jejich zakončení k žádné brance nevedlo. Možná by i prvnímu poločasu slušela remíza, ale naopak šli do kabin mnohem veselejší domácí, když se ve 44. minutě dokázal střelecky prosadit ze střední vzdálenosti Jiří Sláma - 2:0.

Domácí si výhru pohlídali

Druhý poločas byl poměrně vyrovnaný, ale to samozřejmě hostům na vyrovnání nemohlo stačit. Domácí celek samozřejmě toužil po rychlé gólové pojistné, která nakonec přišla až v 86. minutě, kdy na konečných 3:0 upravoval Lukáš Krejčí. Hamry B tak zvládly i druhý svůj podzimní zápas a lepší vstup do sezóny si jistě nemohli přát. Ujčov bohužel na svůj první soutěžní zápas bude chtít v příštím kole určitě zapomenout.

FC Hamry nad Sázavou B
M. Ptáček [-] - P. Danko [-] , L. Filippi [-] (43. L. Krejčí [-] ) , J. Zábranský [-] , P. Vašek [-] , P. Hron [-] (60. P. Špinar [-] ) , L. Střecha [-] , V. Kříž [-] (80. M. Poul [-] ) , K. Suský [-] , J. Sláma [-] , F. Chlubna [-]

SK Ujčov
F. Bureš [-] - R. Čuhel [-] , P. Mitáš [-] , Z. Josífek [-] , M. Dvořáček [-] , M. Loukota [-] , V. Šikula [-] , P. Mareš [-] , O. Jančík [-] , J. Kroupa [-] (65. J. Mareš [-] ) , M. Živný [-]

ŽK: 66. V. Kříž - 35. J. Kroupa , 70. J. Mareš .
Hráči zápasu: M. Ptáček - P. Mareš .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: BAJER Josef - NOVÝ Vlastimil (N), NEČESÁNEK Miloš (N).