2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

28. D. Rous , 36. D. Rous , 47. J. Vlach , 57. L. Řezníček - 76. P. Jaroš
14

Fotbalisté Měřínu B si proti Rudolci připsali pohodovou výhru 4:1

Domácí o dva góly lepší

Měřín mohl jít do vedení už v první minutě, kdy se dostal do ložené šance Řezníček, ten ale nastřelil pouze boční síť. V prvních 20 minutách byla hra vyrovnaná, v druhé polovině se Měřínští stále více prosazovali, co zužitkoval ve 28. minutě Rous, kdy se dostal k odraženému míči, překonal obránce a poklidil míč do branky. Druhý zásah si připsal Rous ve 36. minutě, když si zpracoval míč, uvolnil se a povedenou střelou ze střední vzdálenosti zvýšil na 2:0.

Domácí si výhru pohlídali

Druhý poločas začali domácí opět aktivně a hned po 2 minutách se prosadil J. Vlach, který se zpoza vápna prosadil přízemní střelou. Na 4:0 zvýšil Řezníček, který po průnikové přihrávce běžel sám na brankáře Vítka a s přehledem skóroval. Hosté z Rudolce se nicméně nevzdali a stihli korigovat v 76. minutě, po rohu se na zadní tyči prosadil P. Jaroš. Drama se nicméně nekonalo a domácí zvítězili 4:1.

TJ Jiskra Měřín B
Kolouch Petr, vedoucí: Výborně zahrála obrana, ve výstavbě útoku máme nicméně dosti prostoru na zlepšení. Snad nám vydrží střelecká.

J. Svoboda [-] - J. Kolouch [-] , J. Zelinka [-] (80. L. Kožený [-] ) , F. Sysel [-] , J. Benda [-] - L. Řezníček [-] , M. Sýkora [-] (46. D. Doležal [-] ) , J. Vlach [-] , S. Vlach [-] , P. Kolouch [-] - D. Rous [-] -