2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Velké Meziříčí C deklasovaly Počítky B

14

Fotbalisté Velkého Meziříčí C si proti Počítkám B připsali drtivou výhru 12:3

Domácí vstřelili hostům bůra

Velké Meziříčí C přivítalo na svém hřišti fotbalisty z Počítek B. Dopolední zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Úvod zápasu vyšel domácímu týmu naprosto skvěle. Již ve 2. minutě je dostal do vedení Ondřej Pospíšil - 1:0. Minutu nato byl na ukazateli skóre stav 2:0, o který se postaral Martin Řepa. Ve 12. minutě už vedli domácí zásluhou Lukáše Chalupy 3:0. Hosté se ještě dostali ve 22. minutě do zápasu, když na 3:1 snížil Michal Macky. Jenže o tři minuty později vedli domácí opět o tři branky, když se podruhé v zápase trefil Ondřej Pospíšil - 4:1. Ve 29. minutě snížil na 4:2 Ondřej Toma. Do konce poločasu se ještě trefil ve 42. minutě Eduard Smejkal - 5:2.

Domácí pokračovali v kanonádě

Ve druhém poločase pak skóre hlavně domácí zásluhou rychle narůstalo. V 50. minutě se zapsal do domácích statistik Libor Smejkal - 6:2. V 55. minutě se také poprvé uvedl Tomáš Šlitr - 7:2. V 60. minutě pak dal poslední branku hostů Jaromír Peška - 7:3. Poté se trefovali výhradně domácí. V 61. minutě se podruhé trefili Tomáš Šlitr - 8:3. V 65. minutě přiblížil domácí k dvoucifernému výsledku Libor Smejkal - 9:3. To se nakonec podařilo v 80. minutě Miloši Koudelovi - 10:3. Do konce zápasu se ještě trefili Eduard Smejkal a Jaroslav Dočkal a konečný výsledek činil skóre 12:3.

FC Velké Meziříčí C
Smejkal Eduard, hráč: Domácí FCVM potvrdilo povedený vstup do soutěže a po výhře v prvním kole ve Věchnově si poradilo druhé kolo s rezervou Počítek. Hned od začátku FCVM udávalo tempo hry a už ve 3. minutě vedlo 2:0. Celý zápas byl v režii domácích, kdy postupně soupeři nastřílelo 12 branek. Hosté z Počítek využilo několik nepozorností FCVM a vstřelili 3 branky. Zápas se odehrál ve fair play rovině a pan rozhodčí nemusel řešit žádný sporný okamžik. Na stadion v Oslavici, kde FCVM odehrávají své domácí zápasy, přišla početná divácká návštěva.

M. Kučera [-] - M. Řepa [-] (75. M. Koudela [-] ) , J. Večeřa [-] (76. J. Dočkal [-] ) , E. Smejkal [-] , L. Smejkal [-] , L. Chalupa [-] , F. Musil [-] , O. Pospíšil [-] , M. Valenta [-] (45. T. Šlitr [-] ) , J. Šimáček [-] , L. Smejkal [-]

SK Transformátor Počítky B
P. Šula [-] - P. Brabec [-] , A. Šuhajda [-] , R. Schneider [-] - J. Peška [-] , L. Kachlík [-] , M. Dvořák [-] , O. Toman [-] - M. Macky [-] , J. Roedl [-] (70. J. Kopečný [-] ) , D. Peňáz [-]

Hráči zápasu: L. Smejkal , M. Valenta .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - HALÁMKA Roman (N), ZEDNÍČEK Vojtěch (N).