1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

--

Velké Meziříčí C veze výhru z Věchnova

14

V prvním podzimním zápase si fotbalisté Věchnov proti nováčkovi soutěže z Velkého Meziříčí C připsali domácí porážku 0:2.

Hosté ještě skóre navýšili

Ani ve druhé půli se domácím nedařilo v koncovce. Naopak v 56. minutě daly hosté druhou branku, o kterou se postaral Patrik Chalupa - 0:2.. Domácí tým to natolik zlomilo, že do konce utkání již nedokázalii nic a všechny body putovaly do Velkého Meziříčí.

TJ Věchnov
F. Uhlíř [-] - O. Ostrýž [-] , P. Soudek [-] , T. Kolbábek [-] (55. T. Bukáček [-] ) , V. Kroupa [-] , P. Kučera [-] , J. Šípek [-] (70. M. Pečinka [-] ) , D. Kolbábek [-] , J. Smolík [-] , J. Bílek [-] , J. Vrbka [-]

FC Velké Meziříčí C
M. Kučera [-] - L. Smejkal [-] , J. Krejčí [-] , O. Chodák [-] , P. Chalupa [-] , J. Večeřa [-] , V. Musil [-] , F. Musil [-] , N. Bibr [-] , M. Valenta [-] (68. M. Řepa [-] ) , J. Šimáček [-]

ŽK: 58. O. Ostrýž , 80. D. Kolbábek - 75. J. Šimáček .
Hráči zápasu: J. Smolík - M. Kučera .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: DOLEŽAL Kristián - CYPROVÁ Lenka (N), POKORNÝ Josef (N).