23. M. Hobza , 66. M. Hobza
15

Fotbalisté Slavic si připsali proti Okříškám B velmi cennou domácí výhru 2:0

Domácí se ujali vedení

Bojovnější domácí začali lépe a již ve 4 minutě se řítil sám na Trnku Svoboda, nebezpečí po chybě Koreše zažehnal dobře vracející se Dočkal. Další šanci měli domácí v 11. minutě. Hobza prováhal ideální pozici, první střelu zablokoval Dočkal, dorážka skončila v rukavicích gólmana Trnky. První branka přišla zaslouženě pro Slavice. Po chybě v obraně Okříšek se dostal do šance Svoboda a podél gólmana se zkušeně prosadil poprvé 1:0 Hostující Benfiky se dostávala v první půli do šancí sporadicky, přesto vyrovnání bylo na vlasku. Bulant poslal do křídla Tomáše Trnku, ten našel ve vyložené pozici Vostala, který trestuhodně neproměnil.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhá půle byla v režii hostů. Veškeré šance zlikvidoval skvěle chytající Soural v brance Slavic. Domácí se za polovinu dostali v podstatě jednou, ale byla z toho druhá branka. Hosté přišli na pravé straně o balón, cent do vápna přistál na noze Svobody, na kterého zívala prázdná branka a ten do ní pohodlně zasunul balón. Hosté jednu branku vsítili. Centr dopravil do sítě Koreš. Boží ruku však hlavní sudí odhalil. Ve zbytku utkání hosté zamkli domácí ve svém vápně, ale další šance zůstaly nevyužity.

SK Slavice
Lukáš Příkazský: Po dobrém výkonu v úvodu zápasu jsme museli v prvním poločase třikrát střídat kvůli zranění. Přesto jsme dokázali zvítězit 2:0. V druhé půli jsme to vyloženě ubojovali. Máme 3 body a to je hlavní.

Počet diváků: 55. Rozhodčí: SARKÁNY Martin - MITÁŠ Milan (N), BULANT, ING. Pavel (N).