13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Valeč doma zvítězila nad Moravskými Budějovicemi B

23. J. Povolný (vl.) , 32. T. Čech , 55. P. Zikán , 71. T. Čech , 74. T. Čech , 79. T. Čech
15

Fotbalisté Valeče si připsali proti Moravským Budějovicím B poslední domácí podzimní výhru 6:0

Domácí o dva góly lepší

V posledním podzimním kole přivítali domácí rezervu M.Budějovic.Chtěli odčinit špatný výkon z Šebkovic a vrátit se na vítěznou vlnu! V úvodu utkání jakoby na domácích ležela deka z minulého zápasu,na těžkém terénu byli hosté lepší v kombinaci,lépe se pohybovali a opticky měli více ze hry! Domácím paradoxně pomohli hosté když ve 23. minutě si hostující obránce srazil do vlastní sítě přihrávku Davida Cabejška a poslal domácí do vedení!Ve 32.minutě zvýšil chladnokrevně  na 2:0 Tomáš Čech a domácí získali klid.

Domácí se po pauze rozstříleli

Ve druhé půli domácí již hosty přehrávali,zlepšili kombinaci i pohyb,vypracovali si dostatek šancí ze kterých proměnili čtyři,postupně Pavel Zikán a potom ještě třikrát Tomáš Čech,který zaznamenal v utkání čtyři branky a stal se nejlepším střelcem podzimu mužstva Valče! Domácí nakonec utkání zvládli a zakončili podzim vítězstvím a těší se na příští zápas s lídrem z Předína!

SK Valeč
Macek Pavel, trenér: Po rozpačitém začátku jsme se postupně zlepšovali a nakonec hosty jasně porazili. Děkuji všem hráčům za podzimní část a doufám, že za týden potrápíme Předín!