13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Rapotice B šokoval výhrou vedoucí Předín

54. V. Báňa (p.) , 71. V. Báňa - 10. M. Laš , 28. M. Laš , 36. R. Strašák , 80. M. Jarý
15

Fotbalisté Předína si připsali proti Rapoticím B první soutěžní porážku 2:4

Hosté třikrát udeřili

Domácí nevstoupil do utkání úplně nejlépe a už od začátku kazili velké množství nahrávek. Hosté vstoupili do zápasu odhodlaně a svým důrazem dělali domácím problémy. První se podařilo skórovat hostům, kdy se po rohovém kopu odrazil míč k Milanu Lašovi, který míč prostřelil až za záda brankáře. Domácí se snažili oklepat, ale nedařilo se jim v koncovce, kdy po rohovém kopu nastřelil tyč Kos. Ve 20. minutě mohli hosté navýšit na rozdíl dvou branek, ale domácí zachránil odmávaný offside. Hosté přece jenom skóre navýšili ve 28. minutě kdy si po individuální akci poradil s domácím brankářem Laš. Další rána pro domácí přišla ve 36. minutě, kdy špatnou nahrávkou v obraně získal míč Laš a připravil ideální situaci pro Strašáka, který už jen brankáře přeloboval. Domácím útoky nevycházeli a nedařilo se jim vytvořit žádnou pořádnou šanci. Ve 44. minutě z dálky vystřelil pumelici Hekrle, kterou Zlikvidoval hostující Krčma.

Domácí pouze snížili

Do druhé půle domácí vstoupili o poznání lépe, ale hosté svoji bránu bránili nekompromisně. Snížit se domácím povedlo v 54. minutě, kdy kop po faulu na Dvořáka proměnil Báňa. Hra se přelévala a na obou stranách se tvořili akce hodné gólu. Další změna skóre nastala v 71. minutě, kdy střelou z přímého kopu na zadní tyč snižoval opět Báňa. Už to vypadalo, že se domácím podaří zápas vyrovnat, ale v 80. minutě jim tuto naději vzal Jarý, který dostal ve vápně dostatek místa a uzavřel skóre na konečných 2:4.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Kazili jsme hodně nahrávek což nás stálo 3 branky v první půli. Taková ztráta se bohužel těžko dohání. Do dalšího zápasu musíme dát hlavy vzhůru a napravit to.