13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Čáslavice přehrály Šebkovice B

14

Fotbalisté Čáslavic si připsali proti Šebkovicím B povinnou domácí výhru 4:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Čáslavice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Šebkovic B. Šebkovice v minulém kole zaznamenaly důležitou domácí výhru nad nováčkem soutěže z Valče v poměru 3:1. Čáslavice naopak zaznamenaly další ztrátu, když podlehly 2:1 na půdě Radotic. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí Začátek utkání vyšel lépe hostům, které poslal do vedení v 5. minutě do vedení Aleš Kotačka - 0:1. Domácím však dlouho netrvalo aby bylo vyrovnáno. Ve 21. minutě se o první domácí branku postaral Michal Zikmund - 1:1. To byl také poslední střelecký zápis prvního poločasu. Domácí tak věděli, že budou muset ve druhém poločase přidat, aby všechny body zůstaly na domácím hřišti.

Domácí rozhodli až ve druhé půli

Ve druhém poločase se domácí už dařilo střelecky lépe, když je dostal poprvé do vedení v 58. minutě domácí kanonýr Marcel Šimek - 2:1. V 68. minutě navýšil skóre Milan Rada a domácí pomalu kráčeli k domácí výhře - 3:1. Případné závěrečné drama odmítl v 86. minutě svou druhou trefou Marcel Šimek - 4:1.