12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Předín vyhrál i v Moravských Budějovicích B

25. M. Šabatka - 18. D. Babor , 30. V. Kos , 31. F. Dvořák , 67. V. Hekrle , 68. O. Vrbka , 83. V. Báňa
13

Fotbalisté Moravských Budějovic B si připsali proti Předínu očekávanou domácí porážku v poměru 1:6

Hosté o dva góly lepší

Moravské Budějovice B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Předína. Favoritem zápasu byli jednoznačně hosté, kteří po odehraných deseti zápasech odešli vždy jako vítěz. V minulém kole to odnesl rezervní tým Šebkovic, který v Předíně podlehl 6:1. Moravské Budějovice se ale také probírají a po výhře nad Rapoticemi B zaznamenaly druhé vítězství v řadě. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a brzy nato začaly padat i  branky. Jako první se trefili favorizovaní hosté, které poslal v 18. minutě do vedení Dominik Babor - 0:1. Domácí ale dokázali brzy vyrovnat, když se o branku na 1:1 postaral Michal Šabatka. Jenže zkušenější hosté si ve 30. minutě vzali vedení zpět zásluhou Vojtěcha Kose - 1:2. Hned o minutu později bylo v hostujícím táboře ještě veselejší, když se trefil jejich kanonýr Filip Dvořák - 1:3. Poté se hra zklidnila a do konce poločasu se již skóre neměnilo.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase hosté drama nepřipustili a během jedné minuty rozhodli o další soutěžní výhře. To se totiž v 67. minutě trefil Vojtěch Hekrle a o minutu později i Ondřej Vrbka - 1:5. Závěrečnou podobu skóre pak udělal v 83. minutě Vojtěch Báňa - 1:6.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Domácí opět předvedli dobrý fotbal po celou dobu zápasu, za který si nezasloužili 6 branek. My jsme dobře využili velkého hřiště, kdy jsme hru roztahovali do lajn, což na soupeře platilo.

SK Moravské Budějovice B
O. Dvořák [-] - O. Fedra [-] (46. A. Kabashaj [-] ) , Z. Škoda [-] , M. Premar [-] , J. Kodajek [-] , L. Veselý [-] (36. J. Liška [-] ) , M. Buďa [-] , M. Premar [-] , M. Šabatka [-] , R. Szabó [-] , J. Povolný [-]

Předín
V. Vídenský [-] - D. Babor [-] (68. D. Tomek [-] ) , F. Dvořák [-] , V. Hekrle [-] , V. Kos [-] (81. P. Svoboda [-] ) , O. Vrbka [-] , V. Báňa [-] , K. Babor [-] , R. Michálek [-] , M. Šindelář [-] , P. Šindelář [-]

ŽK: 43. J. Povolný - 45. D. Babor .
Hráči zápasu: V. Kos .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Nováček Ivo - JENERÁL Lukáš (N), VELEBA Dominik (N).