6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Předín vyhrál i v Opatově

12

Fotbalisté Opatova si připsali proti Předínu porážku v poměru 1:4

Hosté o dva góly lepší

Opatov přivítal na svém hřišti fotbalisty z Předína. Opatov nastoupil do zápasu posilněn výhrou v Moravských Budějovicích B, kde zvítězil 2:1. Předín zatím vévodí celé tabulce, když v minulém kole vyhrál souboj prvních dvou týmů v němž porazil Mohelno 2:0  zůstal tak jediný bez ztráty bodů. V loňské sezóně se radovaly z výhry hosté z Předína, kteří vyhrály v Opatově jasně 5:1,takže domácí měli hostům hodně co vracet. Začátek zápasu se hostujícímu týmu skvěle povedl, když již ve 3. minutě

musel domácí gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat
do střelecké listiny Filp Dvořák - 0:1. Domácí diváci si jistě přáli a doufali
v brzké vyrovnání, ale nakonec byl opak pravdou. Hosté se dočkali ve 21. minutě druhé trefy, o kterou se postaral Petr Machovec - 0:2. Do konce utkání se už skóre neměnilo, a tak měli hosté našlápnuto k dalšímu vítězství.

Hosté si výhru pohlídali

Začátek druhého poločasu přinesl domácím naději, když ve 47. minutě snížil na 1 :2 Adam Švaříček. Jenže hosté překvapení nechtěli připustit a v 50. minutě jim vrátil poklidnější dvougólové vedení svou druhou brankou v zápase Filip Dvořák - 1:3. V 75. minutě pak vstřelil také druhý gól v zápase Petr Machovec a o vítězi zápasu tak bylo prakticky rozhodnuto. Ve zbytku zápasu si hosté bezpečně výhru pohlídali a oslavili tak další výhru a tím vedení v soutěži.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, bývalý hráč: Předín ukázal v tomto , že bude největším aspirantem na postup.

FK Opatov
R. Kšír [-] - M. Ježek [-] , S. Wasserbauer [-] (73. J. Doležal [-] ) , M. Šaroun [-] , J. Horáček [-] , R. Novotný [-] , D. Čučelin [-] (4. P. Jirka [-] ) , A. Švaříček [-] , F. Šinkovský [-] , M. Kšír [-] , J. Tekal [-]

Předín
P. Frenc [-] - M. Šindelář [-] , F. Dvořák [-] (87. P. Svoboda [-] ) , P. Machovec [-] , K. Babor [-] , V. Báňa [-] , O. Vrbka [-] , V. Vídenský [-] , E. Driml [-] (8. D. Babor [-] ) , P. Šindelář [-] , V. Hekrle [-]

ŽK: 58. M. Ježek - 43. E. Driml .
Hráči zápasu: J. Tekal - P. Machovec .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: KALINA Oldřich - FORTELNÝ Jaromír (N), BOUDA Dušan (N).