4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

62. V. Němec (p.) , 65. V. Němec - 18. M. Šimek , 38. M. Rada , 48. P. Růžička , 77. P. Růžička
12

Fotbalisté Rapotic B si připsali proti Čáslavicím porážku 2:4

Hosté o dva góly lepší

Minulou sezonu atakovaly Čáslavice do poslední chvíle nejvyšší příčky,ale start do té nové se nevydařil  a tak o první body mohly znovu usilovat na rapotickém hřišti. V útoku spoléhaly především na výborného Šimka , kterého v 18.min našla neomylně přihrávka domácího obránce a hostující kanonýr si věděl rady. Časlavičtí byli v první půli nebezpečnějším a živějším týmem a z dorážek zvonilo břevno i tyč domácí svatyně. Největší šanci vyrovnat měl Stér, kličkou si ještě vylepšil pozici ,ale z malého vápna volil razanci a trefil jen břevno. Hosté udeřili před koncem poločasu podruhé a stav 0:2 odpovídal jejich herní převaze. V úvodu druhé části proplula nenápadná střela z trestného kopu až do sítě a za stavu 0:3 se zdálo, že  je utkání rozhodnuté.

Hosté si výhru pohlídali

Proti byl především Němec, který potrestal v 62.min penaltový zákrok na svoji osobu a v 65.min. uklidil po pěkné akci centr Stéra. Snahu domácích na bodový zisk definitivně překazil zapomenutý Růžička, který využil nepozornosti obrany a pojistil první výhru hostů.