2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Slavice doma slaví výhru nad Šebkovicemi B

12. M. Hobza , 13. T. Kaláb , 65. T. Kaláb , 72. M. Hobza - 52. R. Svoboda , 88. J. Hobza
9

Fotbalisté Slavice si proti Šebkovicím B připsali důležitou domácí výhru

Domácí o dva góly lepší

V první půli byli domácí borci jasně lepším týmem a jen díky skvěle chytajícímu brankaři hostí vedli Slavice v poločase pouze 2:0. O dvě slepené branky se postarali ve 12. a 13. minutě domácí Michal Hobza a Tomáš Kaláb. Slavice tak měli dobře rozjetý zápas na první soutěžní výhru.

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhém dějství dokázali hosté snížit, ale po konfliktu šebkovického hráče s pomezním rozhodčím, šli do deseti a následně domácí dvěma brankami zápas rozhodli. Šebkovice dokázali ještě v závěru výsledek korigovat na konečných 4:2. První domácí zápas tak Slavicím vyšel na jedničku. Naopak Šebkovice B zaznamenaly velmi špatný start do nového soutěžního ročníku, když nezískal ani bod a navíc obdržely deset branek.

SK Slavice
Linhart Jiří: V první půli byli domácí jasně lepší a zaslouženě se ujali vedení 2:0, když skóre mohlo být ještě vyšší. Ve druhém poločase dokázali hosté snížit, ale po konfliktu hráče hostí s pomezním sudím, šli do deseti a domácí zápas dvěma brankami rozhodli. Hosté ještě dokázali z ojedinělé akce korigovat výsledek na konečných 4:2.

SK Slavice
P. Kříž [-] (76. Z. Fekiač [-] ) - V. Toman [-] (46. P. Polehla [-] ) , P. Kopeček [-] , T. Kaláb [-] , D. Trojan [-] - M. Fogaš [-] (70. J. Kratochvíl [-] ) , T. Novotný [-] , M. Pohořilský [-] , Š. Tomek [-] (70. M. Ramaj [-] ) - M. Hobza [-] (76. M. Soural [-] ) , A. Svoboda [-]

TJ Sokol Šebkovice, z.s. B
F. Brada [-] - L. Ryvola [-] , A. Kotačka [-] , J. Hobza [-] , T. Bílek [-] , D. Volf [-] , R. Svoboda [-] , L. Říha [-] , R. Černý [-] (46. J. Svoboda [-] ) , J. Uhlíř [-] , P. Kotačka [-]

ŽK: 85. P. Polehla - 20. F. Brada , 33. R. Černý . ČK: 61. A. Kotačka .
Hráči zápasu: M. Hobza - J. Hobza .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: FŇUKAL Lubomír - ŠVIHÁLEK Josef (N), TOMEK Vlastimil (N).