14.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Lipník zastavil rozjeté Výčapy

10

Fotbalisté Lipníku si připsali proti Výčapům cennou výhru 2:1

Domácí o gól lepší

Do prvního poločasu vstoupili lépe domácí a drželi se svojí hry, byli silnější na míči a přes střední záložníky  se dostávali do útočné fáze, kde proměnili 2 ze 3 šancí, když se trefil v 15. minutě Zbyněk Svoboda a ve 26. minutě Ondřej Molák . Soupeř hrozil z rychlých protiútoků, kde nebyl vždy přesný a gól nakonec vstřelil ze střely z dálky ve 32. minutě David Matoušek .

Ve druhém poločase již branka nepadla

Druhý poločas byl bojištěm, výměna pěti přihrávek po sobě byla spíše vyjímečná. Domácí zbytečně  plašili a báli se o výsledek, soupeř byl aktivnější, naštěstí pro domácí jejich akce byli spíše náhodné vzduchem, což domácím nakonec vyhovovalo. Na obouch stranách zůstali šanci neproměny, a tak se domácí radovali s poslední podzimní domácí výhry 2:1, která znamená po podzimní části pěknou pátou pozici s šestibodovou ztrátou na vedoucí Horní Újezd.

Hajduk Lipník
Fišer Radim, trenér: Se silným soupeřeme jsme věděli, že nás čeká těžké utkání ve vysokém tepmu. Do prvního poločasu jsme vstoupili lépe a drželi se naší hry, byli silnější na míči a přes střední záložníky jsme se dostávali do útočné fáze, kde jsme proměnili 2 ze 3 šancí. Soupeř hrozil z rychlých protiútoků, kde nebyl vždy přesný a gól nakonec vstřelil ze střely z dálky. Druhý poločas bych nazval bojištěm, výměna pěti přihrávek po sobě byla spíše vyjímečná, zbytečně jsme plašili a báli se o výsledek, soupeř byl aktivnější, naštěstí jeho akce byli spíše náhodné vzduchem, což nám nakonec vyhovovalo. Na obouch stranách zůstali šanci neproměny a tak jsme utkání v druhém poločase doslova urvali. Velice srdnatý výkon v druhé půlce za který chci kluky pochválit-

F. Rohony [-] - J. Jonáš [-] , L. Žák [-] (46. D. Vozár [-] ) , O. Molák [-] , T. Brabenec [-] (72. J. Procházka [-] ) , M. Vala [-] , Z. Svoboda [-] , T. Kutálek [-] , J. Brabenec [-] , M. Tretera [-] , P. Burian [-]