9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

Nové Syrovice jasně přehrály Jaroměřice

3. M. Ferdan , 20. M. Sosnar , 22. M. Sosnar , 23. J. Dubský , 88. M. Sosnar (p.)
13

Fotbalisté Nových Syrovic si připsali proti Jaroměřicím povinnou vysokou výhru 5:0

Domácí rozhodli již v první půli

Nové Syrovice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Jaroměřic nad Rokytnou. V minulém kole si oba týmy připsaly porážky. Nové Syrovice prohrály těsně na půdě Myslibořic v poměru 2:1. Naopak Jaroměřice utrpěly na svém hřišti debakl proti vedoucímu Hornímu Újezdu v poměru 1:10. Favorit zápasu se dostal velmi rychle do vedení 1:0, když se trefil ve 3. minutě Martin Ferdan. Hosté se sice snažili a drželi přijatelný stav do 20. minuty než se prosadil Miroslav Sosnar - 0:2. Stejný hráč pak o dvě minuty později zvyšoval na 3:0. Tříminutovku zkázy hostů dokonal ve 23. minutě Jakub Dubský - 4:0. Naštěstí pro hosty již žádná branka nepadla.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhém poločase již domácí hráli na půl plynu a tak se nakonec dočkali jen jedí é branky. O tu se postaral v 88. minutě Miroslav Sosnar, který proměněnou penaltu zkompletoval hattrick - 5:0. Všechny body tak podle předpokladů zůstaly všechny v Nových Syrovicích.