8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Vedoucí Horní Újezd si zastřílel v Jaroměřicích

13

Fotbalisté Jaroměřic si připsali proti vedoucímu Hornímu Újezdu další vysokou porážku a nadále jsou bez bodu

Hosté nadělil bůra

Jaroměřice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Horního Újezdu. Jasně poslední Jaroměřice se v minulém kole nedostavil k zápasu v Lipníku a jejich zápas tak bude s největší pravděpodobností zkontumován. Vedoucí tým soutěže z Horního Újezdu potvrdil aktuální formu v domácím zápase proti adeptu na postup Myslibořicemi a zvítězili celkem jednoznačně 6:1. Zápas se hrál za nevlídného počasí. Začátek utkání vyšel podle předpokladů hostům, které již ve 4. minutě dostal do vedení Miroslav Řezáč - 0:1. Tento rychlý gól hostům pomohl k pohodě na hřišti a další branky přibývaly. V 11. minutě zvyšoval na 0:2 Jan Homolka. Ve 25. a 33. minutě se přihlásil ke slovu nejlepší střelec soutěže Šimon Čermák a bylo to již 0:4. V poklidu hrající hosté pak přidali do přestávky ještě jednu branku, kterou svou druhou trefou upravil skóre na 0:5 Jan Homolka.

Horní Újezd nadělil desítku

Druhý poločas pokračoval v demolici domácích. V 57. minutě zaznamenal svůj další hattrick Šimon Čermák - 0:6. V 68. a75. minutě zvyšoval již na 0:8 dvěma góly Tomáš Sigmund. V 83. minutě se prosadil také Michal Ošmera a o minutu později se dočkali hosté vytoužené desítky zásluhou Matěje Kuželky - 0:10. Čestný úspěch domácích zaznamenal v 90. minutě David Vydra - 1:10.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Hambálek Tomáš: Újezd využil všech našich chyb, kdy o tom vypovídá výsledek. Pokud se nesejdeme aspoň ve 14 lidech, nic neuhrajeme

F. Horký [-] - J. Nováček [-] , D. Vydra [-] , K. Vybíral [-] , T. Diviš [-] , J. Stejskal [-] , T. Přibyl [-] , T. Foltýn [-] , R. John [-] , T. Hambálek [-] , Z. Nykrmajer [-]