3.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2022-2023

První letošní výhra Dalovic, o kterou se postaral Stolín

8

Rezerva Nejdku doma hostila celek z Dalovic, který už toužil naplno bodovat. To se také podařilo. Lví podíl na tom měl hostující útočník Stolín.

Krátké vedení Nejdku

V úvodu utkání se hodně bojovalo o každý míč, souboj střídal souboj a oba týmy se snažili dostávat do rychlých šancí po krajích hřiště.

Jako první dokázali udeřit domácí. Ve 31. minutě se po povedené akci dostal do zakončení Myslivec, který nezaváhal a dopravil míč do sítě.

Domácí se však neradovali z vedení dlouho, neboť po minutě přispěchal s odpovědí Tomáš Stolín, který přesně zamířil, a srovnal tak stav utkání na poločasových 1:1.

Bránění výsledku

Ve druhém dějství se po osmi minutách hry opět radovali hosté.

Po pěkné individuální akci se dostal do zakončení opět Tomáš Stolín, který dokázal přidat svou druhou branku a poslat hosty do vedení.

Hosté se zuby nehty snažili udržet výsledek, hráli ze zajištěné obrany a spoléhali spíše na brejkové situace.

Domácí se snažili dostat na dostřel dalovické branky, ale skvěle fungující obrana všechny útoky odrážela, a když nějaký pokus prošel, tak si s ním poradil brankář Ešner.

Nic už se tedy nestalo a Dalovice si odnesly první výhru této sezóny.

FK Nejdek B
J. Nádeníček [-] - T. Vaník [-] - M. Bartík [-] , V. Roller [-] , O. Šilhan [-] - P. Chvapil [-] (75. M. Nekoranec [-] ) - M. Buchar [-] , P. Ševčík [-] (45. M. Lutsak [-] ) , L. Vacek [-] , T. Hudák [-] (70. M. Vosmek [-] ) , M. Myslivec [-] (79. M. Poplštein [-] )

TJ Čechie Dalovice
P. Ešner [-] - M. Stolín [-] , M. Slavík [-] , P. Šupík [-] , T. Stolín [-] , D. Sochor [-] , V. Bohera [-] , M. Novotný [-] , P. Sabol [-] , M. Ondruš [-] , J. Pech [-]

ŽK: 64. P. Chvapil , 76. T. Vaník - 18. M. Stolín .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: ROHALSKYI Volodymyr - KINKAL Jindřich (N), VAŠEK Jan (N).