9.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Černý Dub otočil šlágr kola s Mokrým

24

Fotbalisté Černého Dubu zvítězili ve šlágru 9. kola v Mokrým a bodově se dotáhli na první Kamennou, která hraje v neděli. Domácí celek sice vedl po trefách Alexy a Štumbauera, jenže hosté do poločasu snížili díky brace Kašeho, který v minulé sezoně působil právě v Mokrém. Obrat dokonali ve druhém poločase Welser, Schneider a Přibyl a hosté tak zvítězili 4:2. Mokré si zapsalo třetí porážku v sezoně.

TJ Slovan Černý Dub
David Schneider (hráč): Do Mokrého jsme jeli s přáním zvítězit, ale zároveň s pokorou. Věděli jsme, že domácí mají mladý tým, rychlostně dobře vybavený. Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Nedostupovali jsme hráče a naše největší slabina neproměňování šancí. Dostali jsme první gól, sice jsme vyrovnali, ale v závěru prvního poločasu jsme dostali druhý. V kabině drobet průvan a druhá půle byla už o něčem jiném. Všichni makali, domácí akce jsme přerušovali už v jejich zárodku. Zlom přišel kolem šedesáté minuty, kdy se nádherně trefil z přímého kopu Vašek Welser a hned za minutu jsme zápas otočili na naší stranu. A když přidal Dejv Přibylů čtvrtou branku, věřil jsem, že už to dotáhneme do vítězného konce, což se také stalo. Závěrem bych chtěl pochválit trojici rozhodčích v čele s panem Florkem, odpískali to v úplné pohodě a s přehledem.