7.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Kanonáda v Mokrém! Domácí zničili jedenácti góly Týn

20

Fotbalisté Mokrého rozstříleli v utkání 7. kola III. třídy 11:0 rezervu Týna a prodloužili svou letošní domácí neporazitelnost. V prvním poločase padlo šest branek, ve druhém poločase domácí nepolevili a nasázeli jich ještě pět. Hlavní hvězdou zápasu se stal kapitán Petr Štumbauer, který vstřelil pět branek.

TJ Mokré
Jiří Hrabánek (trenér): Týn A hrál současně, takže k zápasu přijeli hráči rezervy doplněni o dorostence. Do druhého gólu kluci z Týna bojovali, potom už to bylo jen otázkou kolik branek nastřílíme. Ke cti našich hráčů slouží fakt, že se pořád snažili běhat a kombinovat. Nejlepší hráči autor pěti branek Petr Štumbauer a Tomáš Alexa. Svou první branku za Mokré vstřelil Erik Feliciano.

TJ Mokré
J. Hrabánek [-] - L. Vraný [-] , A. Maštera [-] , A. Hošna [-] , O. Fošum [-] , L. Stárek [-] , R. Rottner [-] , T. Alexa [-] , P. Štumbauer [-] , P. Alexa [-] , P. Dvořák [-]

FK Olympie Týn nad Vltavou B
M. Kubík [-] - R. Ille [-] , M. Tomka [-] , S. Melnykovskyi [-] , M. Adámek [-] , D. Maruška [-] , A. Kotlár [-] , J. Vančata [-] , M. Pešta [-] , O. Voneš [-] , O. Michálek [-]

Hráči zápasu: P. Alexa , P. Štumbauer .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: FEITL Jaroslav - HRABÁNEK Jiří (N), BROM Jaroslav (N).