5.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Mokré deklasovalo Lišov a posunulo se na páté místo tabulky

22

Fotbalisté Mokrého na domácí půdě zdolali rezervu Lišova především díky druhému poločasu, kdy svému soupeři nastříleli hned pět gólů. Hosté ve druhém poločase snížili, ale poslední slovo měli opět domácí, kteří upravili skóre na konečných 7:3.

TJ Mokré
Jiří Hrabánek (trenér): V prvním poločase se hrálo velice zajímavé utkání, kdy oba týmy hrály v pohybu, kombinačně s několika šancemi na obou stranách. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, dokázali vstřelit brzy branku a v dalším průběhu už byla převaha domácího týmu jednoznačná. Diváci viděli spoustu pěkných branek a zaslouženě porazili rezervu Lišova. Nejlepší hráči Patrik Dvořák, Péťa Alexa a Ondra Fošum, všichni vstřelili po dvou brankách.

TJ Mokré
L. Kalina [-] - A. Hošna [-] , J. Hrabánek [-] , O. Fošum [-] , L. Stárek [-] , R. Rottner [-] , T. Alexa [-] , P. Štumbauer [-] , P. Alexa [-] , P. Dvořák [-] , R. Beneda [-]

SK Lišov B/Štěpánovice
V. Kotásek [-] - J. Beneda [-] , O. Grech [-] , M. Formánek [-] , M. Faktor [-] , P. Martinec [-] , . Průša [-] , D. Martínek [-] , M. Murčo [-] , M. Filip [-] , M. Novotný [-]

ŽK: 64. P. Alexa .
Hráči zápasu: P. Alexa , P. Dvořák , O. Fošum .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: BUŘIČ Josef - HRABÁNEK Jiří (N), FIKTUS Miroslav (N).