12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Křižanov deklasoval Bedřichov

30

Trápící se hosté vezou z Křižanova kanára.

Domácí po půli vedli

Za krásného počasí se odehrál jednoznačný zápas. Od začátku utkání byli domácí jasně lepší a svého soupeře převyšovali úplně ve všem. Ve 2. minutě mohl poslat Křižanov do vedení Fendrych, ale minul. V 10. minutě domácí rozjeli kombinaci po pravé straně, Patrik Bajer přiťukl Michalu Škorpíkovi a bylo to 1:0. V 16. minutě rozehrával Fendrych roh a kapitán Uhlíř poklidil hlavou na 2:0. Ve 33. minutě naprosto statičtí hosté nezachytili náběh Patrika Bajera, který míč naservíroval Davidu Fendrychovi před prázdnou kasu - 3:0. Domácí pokračovali v mačkání soupeře a výsledkem bylo zvýšení Patrika Bajera na 4:0 ve 41. minutě zápasu.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas byl ve znamení prostřídání sestavy domácích, aby si zahrálo více hráčů. Úroveň lehce opadla, ale hosté zahrozili za celý zápas pouze jednou akcí, kdy si Stupka připsal jediné dva zákroky za celý zápas a ještě díky tomu, že bránění domáýcích za tohoto stavu nebylo úplně 100%. V 64. minutě ještě vyslal Patrik Bajer do úniku Davida Fendrycha, který se nemýlil - 5:0. Vynikající představení završil Patrik Bajer v 70. minutě, kdy asistoval u poslední branky dorostence Martina Procházky - 6:0. Pak už se nic nestalo, mimo tutové šance Ladislava Anděla, který se ale ve vápně motal jako maďar v kukuřici a neproměnil.

SK FC Křižanov
Martin Petr (hráč): Snadný zápas. Hosté byli naprosto bez pohybu a bez důrazu. Výsledek naprosto odpovídá průběhu utkání. Příští týden v Polné nás čeká úplně jiná bitva.

J. Stupka [-] - J. Milota [-] , M. Škorpík [-] , L. Halámek [-] , D. Fendrych [-] (68. M. Procházka [-] ) , L. Anděl [-] , P. Bajer [-] , D. Bajer [-] , D. Uhlíř [-] (46. M. Procházka [-] ) , L. Liška [-] (61. M. Petr [-] ) , L. Kopáček [-] (68. T. Malec [-] )