11.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Křižanov bere tři body

29

Domácí potvrdili výhru ze Starče a mají další výhru.

Domácí po půli vedli

V hezkém odpoledni babího léta se odehrálo utkání, které se muselo přítomným divákům líbit. Hned v prvních pěti minutách měli domácí dvě výborné příležitosti ke skórování. Bohužel Škorpík ani Fendrych nezakončili přesně. Poté se ozvali hosté, ale vynikající Stupka hosta Lopatáře vychytal. V 15. minutě přišel roh Fendrycha, který uklidil do sítě hlavou Uhlíř - 1:0. Poté přišel domácí útlum a z toho rezultoval vyrovnávací gól, po pěkné kombinační akci se prosadil z malého vápna Lopatář - 1:1. Poté se domácí zvedli a svého soupeře tlačili. Z toho pramenil neuznaný gól Patrika Bajera (údajný ofsajd) a jeho tyčka. Ve 41. minutě dal krásný balón za obranu kapitán Uhlíř, k překvapení všech Škorpík přesprintoval stopera a zkušeně za háčky poklidil - 2:1.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhém poločase začali lépe hosté. Domácí byli zřejmě ještě v kabinách a po centru z pravé strany vyrovnal osamocený Lopatář - 2:2. Od této situace zavřel domácí Stupka branku a Přibyslavicím už nedovolil vůbec nic. V 54. minutě po rohu znovu domácí Uhlíř koníčkem o zem přehodil Kourka - 3:2. Poté Stupka několika zazračnými zákroky podržel tým a v 81. minutě rozhodl Adam Fendrych poté, kdy golman neudržel střelu Davida Fendrycha a bylo hotovo.

SK FC Křižanov
Martin Petr (hráč): Velice vyrovnané utkání, které rozhodli gólmani. Stupka nás několika spektakulárními zákroky podržel, naopak na druhé straně mladík Kourek nebyl úplně ve formě, ale i on měl několik velice kvalitních zákroků. Do ofenzivy to bylo povedené utkání, ohledně bránění je tam pár věcí k vytknutí, ale celkově pohledné utkání s dobrým koncem pro nás.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Nevím, čim to je, ale venku jsme prostě poloviční. Soupeř byl rychlejší a měl více šancí. Bohužel nejsme venku schopni předvést dobrý výkon a urvat body.

J. Stupka [-] - L. Anděl [-] , D. Bajer [-] , D. Uhlíř [-] (81. M. Procházka [-] ) , L. Liška [-] , L. Kopáček [-] , J. Milota [-] , M. Škorpík [-] (70. M. Petr [-] ) , L. Halámek [-] , D. Fendrych [-] , P. Bajer [-] (46. A. Fendrych [-] )

M. Kourek [-] - F. Dvořák [-] (37. O. Havlena [-] ) , L. Lopatář [-] (80. T. Kuthan [-] ) , L. Drapák [-] , M. Bukáček [-] (46. V. Škorpík [-] ) , P. Čermák [-] , M. Kopeček [-] , J. Hricák [-] , D. Nejedlý [-] , P. Šárka [-] , J. Skrobikowski [-]

ŽK: 20. J. Milota , 43. P. Bajer - 84. L. Drapák .
Počet diváků: 250. Rozhodčí: KYLAR Roman - PŮLPÁN Ondřej, CVEKL Jan.