9.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Pohled doma umí, poznala to Telč

7

SK Telč
Z pohledu Pohledu: I čtvrtý domácí zápas sezóny jsme zvládli vítězně, tentokráte přijel soupeř z Telče a odvezl si prohru 4:1 (Krčál 3x, Homola). Již druhý domácí zápas po sobě se nám podařilo skórovat ihned v 1. minutě utkání, tentokrát se o to postaral Miloš Krčál, který využil pěkné průnikové přihrávky za obranu. Dále jsme na hřišti působili aktivněji a pravidelně jsme si vytvářeli šance, naopak soupeře jsme k ničemu nepustili. Ve 29. minutě vyvezl Míra Vopršal míč z vlastní půlky a naservíroval jej Miloši Krčálovi, který se opět nemýlil. Do poločasu jsme se prosadili ještě jednou, když se z dorážky trefil do odkryté branky Dan Homola. Druhý poločas jsme začali opět skvěle, když se po chybě v rozehrávce potřetí v zápase trefil Miloš Krčál krásnou střelou z hranice vápna. Za stavu 4:0 jsme přenechali iniciativu také hostům a soustředili se na udržení výsledku. Po jedné ze standardních situací však fauloval ve vzduchu Jan Růžička a soupeř následnou penaltu proměnil, přesto že Honza vystihl směr střely. Poté už jsme soupeře k ničemu nepustili a naopak jsme hrozili z protiútoků, ale pokusy Lukáše Hospodky a Petra Slanaře skončili pouze na břevně. Po zaváhání Pacova máme na čele nyní náskok 5 bodů. V neděli vyrazíme pro další do Světlé nad Sázavou.