19.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Vesec porazil Košťálov díky gólu v závěru zápasu

4

Do Košťálovu přijel Slovan Vesec, který si přivezl šňůru 4 neprohraných zápasů v řadě, v kterých dokázal získat 10 bodů. Naopak Košťálov potřeboval zvítězit, jelikož nedokázal vyhrát poslední 3 utkání.

Domácí v závěru prvního poločasu otočili zápas na svou stranu

V prvním poločase hráli lépe domácí, i přes tlak Košťálovu první vstřelili branku hosté, z breaku se prosadil Michal Šišlák a Vesec tak šel do vedení. Ve 40. minutě došlo k nucenému střídání ze strany Vesce, ze hřiště odešel Dominik Suska a místo něj nastoupil Martin Havlišta. Domácí se snažili srovnat skóre, což se jim nakonec povedlo až ve 44. minutě, když svou šanci proměnil kapitán týmu Patrik Holovič. Domácí tento gól nabudil a ve 45. minutě opět Holovič skóroval. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:1 pro domácí, díky 2 gólům kapitána Patrika Holoviče.

Vítězná branka v závěru zápasu

V průběhu 2. poločasu padly rovnoměrně 4 žluté karty, za domácí je obdržel Tomáš Houžvička a Tomáš Koldovský a za hosty Tomáš Matěcha a Jindřich Fronc. Zápas se lépe nadále lépe vyvíjel pro domácí celek, jenže v 84. minutě srovnal Tomáš Matěcha. Gól velmi Košťálov rozhodil a v 92. minutě o vítězství pro hosty rozhodl opět Michal Šišlák, který tak otevřel a také uzavřel skóre zápasu, který skončil 2:3.

FK Košťálov
Ivo Jiříček: Jelikož jsme hráli na domácím hřišti tak jsme chtěli vyhrát, což se bohužel nepodařilo. Své šance jsme nedokázali využít, zatímco Vesec své ojedinělé šance bohužel proměnil.

Vesec
Josef Háza: Hrálo se na velmi náročném terénu a i přes naši výhru byli domácí lepší než my a dá se říct, že naše vítězství bylo víceméně šťastné.