16.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

--

--

Řepiště se povedlo napravit nezdar z posledního zápasu, a nakonec spolehlivě zvítězili

2

Na góly chudý první poločas byl nakonec vynahrazen krasojízdou domácích ve druhé půli, vzešlo z toho vítězství 3:0.

Relativně nudný první poločas

Po bezgólovém poločase, ve kterém byli domácí viditelně lepším týmem, ovšem nedařila se jim vůbec tvorba hry a do na první pohled neprůstupné obrany Jakubčovic se dostávalo hodně těžko.

Vydařená druhá půle přinesla útočný fotbal domácích

Řepišti však pomohla přestávka a tým viditelně vyburcovaný svým trenérem se nakonec dovedl prosadit. Kladl se značně větší důraz na koncovku a díky tomu se nakonec domácím povedlo obranu hostů rozebrat a vstřelit tři góly. Jakubčovice určitě předvedli úctyhodný výkon, ovšem na skvěle připravené domácí to nestačilo.