4.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Třetí výhra v řadě

5

Domácí Moravany se utkaly s hostujicím soupeřem z Nasavrk. Domácí otevřeli skóre hned ve 3. minutě. O gól se postaral Libor Švadlenka. Pro první poločas byl toto poslední gól. V 60. minutě hosté srovnali a gól si připsal Filip Dostál. V 73. minutě ale zvýšil stav na 2:1 Tomáš Kříž a pět minut poté přidal další gól Štěpán Janatka. O dotažení stavu se ještě pokusil Filip Dostál, ale všechny šance zhatil autor prvního gólu Libor Švadlenka, který tak svým gólem na 4:2 pojistil stav a tři body.

Moravany přivítají v dalším zápase Stolany a Nasavrky se utkají doma s Přelovicemi.