4.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Opatovice přejely Řečany

5

Domácí Opatovice nad Labem přivítaly hostující Řečany nad Labem.

Góly padaly již od 1. minuty. Činily se o ně hlavně Matěj Hanovec a Filip Klouček. Do poločasu padlo celkem 7 branek, z toho 6 pro domácí a jedna pro hosty. O branku hostí se postaral Vladimír Novotný. Matěj Hanovec si připsal 5 gólů a Filip Klouček 2 góly. Doplnil je Jiří Černohubý, který proměnil penaltu.

Celkový stav se zasekl na skóre 8:1 a tři body od začátku zápasu braly Opatovice. Řečany si odčiní tento zápas s Horním Jelením a Opatovice přijedou do Nasavrk.