2.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Domácí potvrdili roli favorita

37. L. Mestl , 45. V. Machek , 58. J. Kostka - 65. J. Klas
12

Téměř 300 diváků sledovalo souboj Ostrova s Hroznětínem. Hosté tlačili a hnali se více do útoku, ale ostrovští byli efektivnější v zakončení a dokráčeli si pro tři body.

Dominantní první poločas

V úvodu zápasu byli dle předpokladů o něco aktivnější domácí a dostávali se do šancí. Žádná z nich však neměla gólové parametry.

První branky se diváci dočkali až ve 37. minutě, kdy se povedenou střelou prezentoval Mestl a poslal domácí do vedení. Hosté se snažili do konce poločasu o vyrovnání, ale domácí obrana je k ničemu vážnějšímu nepustila.

V poslední minutě prvního dějství zvýšil Machek, a do šaten se tak odcházelo za stavu 2:0.

Pokus o zdramatizování utkání

Do druhého poločasu Hroznětín vstoupil lépe a hned začal tlačit. Domácí obrana však fungovala velmi kompaktně a dokázala všechny útoky bez větších problémů odrazit.

V 58. minutě se do šance dostal domácí Kostka, který nabídnutou příležitost využil, a zvýšil tak náskok domácích už na tři branky.

O sedm minut později ale přeci jen udeřili hroznětínští. Po chybě domácí obrany se do šance prodral Klas, který korigoval na 3:1.

Bohužel na více se hosté nezmohli a i přes jejich sympatický výkon brali tři body domácí.