Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

05.11.2022 14:00

1.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2022-2023


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

FOTO: Loučky si odvezly tři body z Hlavnice


Branky


15
Hlavnice doma prohrála o tři body s Loučkami.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Loučky vedly o tři branky

Hlavnice ve svém posledním podzimním zápase přivítala mužstvo z Krásných Louček. Hosté vstoupili do zápasu hodně aktivně a hned v úvodu zahodili dvě velké šance. Hosté se pak dostali do vedení už po pěti minutách, když střelu Juchelky brankář Steiner vyrazil k Mrukviovi, který už měl lehkou práci – 0:1. Za sedm minut vyslal Ondra průnikovou nahrávku na Juchelku, který si v takových případech ví rady – 0:2. Pak se hra začala pomalu vyrovnávat a ke střelám se dostala i Hlavnice. Lodňánek a po něm Pasterňák nebyli přesní ve svých pokusech. Těsně před poločasem prošel středem hřiště Ondra, kterému se pak podařilo brankáře Steinera obstřelit – 0:3. Poločas tak skončil tříbrankovým náskokem hostů.

Oba soupeři dali dvě branky

Úvod druhé půle vyšel lépe Hlavnici. V 51. minutě se dostal odražený balon v pokutovém území k Liškovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě – 1:3. Další domácí příležitost zahodil Kirschner, který hlavičkoval mimo tři tyče. Čtvrthodinu před koncem zápasu se dostal k zakončení Juřina a nemýlil se – 1:4. Hlavnice ještě dokázala snížit, když si na přímý kop Ondřeje Haase naběhl Kirschner a hlavou zavěsil – 2:4. Za dvě minuty byl Kirschner po druhé žluté kartě vyloučen a hosté dohrávali zápas v přesilovce. Definitivní podobu výsledku dal pět minut před koncem Juřina, který překvapil brankáře Steinera střelou ze třiceti metrů – 2:5. Hlavnice skončila po podzimní části soutěže poslední a čeká ji těžké jaro. Loučky obsadily minimálně třetí místo.


Ohlasy k zápasu


Družba Hlavnice
David Nowický (trenér): Konečně to máme za sebou. Zaspali jsme úvod. První poločas jsme prohrávali o tři branky. Ve druhém jsme převzali otěže a hráli jsme. Myslím, že zápas se musel divákům líbit.

TJ Sokol Krásné Loučky
Miroslav Pella (vedoucí týmu): Začali jsme dobře. Dali jsme dva góly. Pak jsme se ukolébali a třetí branku jsme přidali před přestávkou. Ve druhém poločase dal každý soupeř po dvou gólech a to nám stačilo na výhru. Jsme rádi, že jsme potvrdili minimálně třetí místo.Sestavy


Družba Hlavnice
S. Steiner [-] - L. Kirschner [-] , D. Černoch [-] , D. Haas [-] (80. D. Lukáš [-] ) , D. Liška [-] (69. P. Elbl [-] ) , L. Lodňánek [-] , J. Kaván [-] , O. Pasterňák [-] , P. Jaksch [-] , Z. Vrána [-] , O. Haas [-]

TJ Sokol Krásné Loučky
M. Hradil [-] - D. Mrukvia [-] , L. Slaný [-] (57. M. Mitura [-] ) , A. Ondra [-] (77. P. Boček [-] ) , L. Dvořák [-] , L. Pella [-] (69. J. Fiurášek [-] ) , L. Mohyla [-] (69. S. Chudický [-] ) , M. Daříček [-] , L. Juchelka [-] , T. Juřina [-] , L. Mitura [-] (57. J. Urban [-] )

ŽK: 39. Z. Vrána , 62. L. Kirschner - 56. L. Mohyla , 73. T. Juřina , 77. D. Mrukvia . ČK: 81. L. Kirschner .
Hráči zápasu: O. Haas - T. Juřina .
Počet diváků: 64. Rozhodčí: LÁRYŠ Vít - POLÁCH Ivan, KUBESA Aleš.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tomáš Holata

Expert: Miroslav Šupák
Tip experta: výhra hostů

Hlavnice se letos trápí, Loučky hrají v pohodě, mají zkušený sehraný tým v čele s Adamem Ondrou a ve předu Juchelka, kterému to tam letos padá.

Tip: výhra hostů

Tip: remíza

Tip: výhra hostů