9.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

14

Jindřichov porazil o jednu branku Hlavnici.

Jindřichov vedl o jednu branku

Jindřichov na svém trávníku přivítal mužstvo z Hlavnice. Hosté přijeli pouze ve dvanácti hráčích, přesto podali sympatický výkon. Jindřichov o své těsné výhře rozhodl už v šesté minutě zápasu, když Dudík potáhl míč na velký čtverec, kde vystřelil a směr střely změnil Ondřej Haas tak, že zaplula do sítě a Steiner byl na střelu krátký – 1:0. I v dalším průběhu prvního poločasu byl aktivnější Jindřichov. Další šanci spálil aktivní Dudík, který nevyzrál na hostujícího brankáře. Po dvaceti minutách nebyl uznán gól Tilkeridisovi pro postavení mimo hru. Domácí pak hodně hrozili ze standardek a rohových kopů. Ty ale svůj cíl nenašly. Hlavnice se za první poločas dostala pouze ke střele Lodňánka, která si ale svůj cíl nenašla

Skóre se už nezměnilo

Ve druhé části se hra srovnala, i když nadále měl více šancí domácí Jindřichov. Souček v samostatném nájezdu neuspěl, když ho opět vychytal brankář hostů Steiner. Stejně se vedlo i o několi minut později Dudíkovi. Největší příležitost Jindřichova spálil matador Jaroslav Hanslík, když orazítkoval pouze hostující břevno. Hlavnice si vypracovala tutovku střídajícím Smijou, který ale balon špatně zpracoval a zamířil vedle domácí branky. Když pak v poslední minutě nedokázal vyrovnat hostující Ondřej Haas, tak si domácí připsali další hubenou výhru.

Jindřichov jede příští kolo do Slavkova. Hlavnice bude hostit favorizované Velké Heraltice.

TJ Slezan Jindřichov
Vítězslav Boháček (kapitán): Ušmudlaná výhra opět, už se na to stáváme specialisty. V prvním poločase jsme se rychle ujali vedení, a pak jsme měli i nějaké šance. Druhá půle byla klasicky nefotbalová, a my jsme naštěstí výhru udrželi.

Družba Hlavnice
David Nowický (trenér): Chybí nám pět hráčů základní sestavy. Přijeli jsme jen ze dvanácti hráči. Paradoxně jsme ale špatný zápas neodehráli. Myslím si, že remíza by byla spravedlivější.

D. Zábranský [-] - P. Andráško [-] (60. P. Lapuník [-] ) , J. Dudík [-] , M. Čech [-] , J. Hanslík [-] (85. V. Petrovič [-] ) , F. Balda [-] , J. Hanslík [-] (72. K. Souček [-] ) , M. Šmíd [-] , M. Tilkeridis [-] , J. Sklenařík [-] , V. Boháček [-]

S. Steiner [-] - P. Jaksch [-] , P. Čunta [-] , D. Haas [-] (54. M. Smija [-] ) , L. Kirschner [-] , L. Lodňánek [-] , J. Steyer [-] , Z. Vrána [-] , O. Haas [-] , D. Černoch [-] , P. Haas [-]

ŽK: 48. P. Čunta , 78. L. Kirschner , 85. Z. Vrána .
Hráči zápasu: F. Balda - P. Čunta .
Počet diváků: 89. Rozhodčí: BARČÍK Antonín - KANTOR Marek, SEDLÁK Ladislav.