BARČÍK Antonín
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vysoká - Břidličná B 2:3 (0:1) 11.11. 14:00 -
Malé Hoštice - Stará Ves 2:5 (0:0) 04.11. 14:00 -
Ludgeřovice - Bolatice 3:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Budišov - Lichnov 4:1 (2:0) 07.10. 15:00 -
Albrechtice - V. Heraltice 1:0 (1:0) 01.10. 14:00 -
MFK Bruntál B - Lichnov zrušen -
Vlčovice - Skotnice 0:2 (0:0) 16.09. 15:30 -
Veřovice - Jeseník 1:1 (1:1) 09.09. 16:00 -
Chlebičov - Strahovice 1:0 (1:0) 02.09. 16:00 -
Záblatí - Třebovice 9:1 (3:1) 26.08. 16:30 -
Vrbno - St. Město 6:1 (4:0) 20.08. 14:00 -
Lichnov - Malé Hoštice 5:3 (1:2) 19.08. 15:00 -
Jindřichov - Stará Ves 1:1 (0:0) 12.08. 17:00 -
Zlatníky - Slavkov 4:0 (3:0) 18.06. 10:00 -
Hlavnice - Zlatníky 1:1 (1:0) 10.06. 15:00 -
Kr. Loučky - Vítkov 8:0 (6:0) 27.05. 17:00 -
Šilheřovice - Darkovice 1:1 (0:1) 21.05. 17:00 -
Velké Hoštice - Krnov B 0:3 (0:1) 13.05. 16:30 -
Štěpánkovice - Krásné Pole 1:2 (0:1) 07.05. 16:30 -
Velké Hoštice - Jindřichov 3:0 (2:0) 29.04. 16:00 -
Malé Hoštice - MFK Bruntál B 1:6 (0:3) 23.04. 16:00 -
Hradec - Kravaře 1:3 (1:1) 15.04. 16:00 -
Staříč - Klimkovice 3:4 (1:3) 08.04. 15:00 -
MFK Bruntál B - Zlatníky 0:4 (0:2) 26.03. 15:00 -
Budišov - Lichnov 1:1 (1:0) 06.11. 14:00 -
Velké Hoštice - Slavkov 1:1 (0:0) 29.10. 14:30 -
Slavia Opava - Lichnov 3:2 (0:1) 22.10. 14:30 -
Albrechtice - Kozlovice 1:0 (0:0) 09.10. 14:00 -
Jindřichov - Hlavnice 1:0 (1:0) 01.10. 15:00 -
Hradec - Kozlovice 1:3 (0:2) 24.09. 15:30 -
Bohuslavice - Vítkovice B 1:6 (1:3) 18.09. 15:30 -
Svinov - Velká Polom 0:6 (0:4) 17.09. 15:30 -
Záblatí - Hrabová 3:3 (1:1) 10.09. 16:00 -
Štěpánkovice - Mokré Lazce 1:4 (1:2) 28.08. 16:30 -
Vítkov - Krnov B 4:2 (2:1) 20.08. 16:30 -
Krnov B - Slavia Opava 3:4 (2:1) 14.08. 15:00 -
Kr. Loučky - Lichnov 2:3 (1:0) 13.08. 17:00 -
Svinov - Hať 1:4 (0:3) 18.06. 17:00 -
Chuchelná - Klimkovice 0:2 (0:2) 12.06. 15:30 -
Ostrava-Jih - Svinov 4:0 (2:0) 11.06. 14:00 -
H.Benešov - Stará Ves 4:1 (2:1) 08.06. 17:00 -
Budišov - Krnov B 2:2 (1:0) 04.06. 13:30 -
Žimrovice - V. Heraltice 0:5 (0:2) 28.05. 17:00 -
Budišov - Jindřichov 4:1 (1:1) 15.05. 16:30 -
Vratimov B - Lučina 3:1 (0:0) 09.04. 15:30 -
Hlavnice - Slavkov 1:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
SK Zátor - Karlovice 0:2 (0:1) 16.10. 15:00 -
Chuchelná - Krásné Pole 0:6 (0:5) 03.10. 15:00 -
Velké Hoštice - Žimrovice 1:3 (1:3) 26.09. 10:00 -
Stará Bělá - Bolatice 2:3 (1:2) 18.09. 15:30