6.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

35. M. Blatný , 55. M. Blatný , 69. M. Blatný , 72. M. Blatný , 82. R. Šťáva - 79. Z. Peňáz (p.)
20

Řádění ostrostřelce Blatného odneslo žďárské béčko.

Domácí po půli vedli

Za podzimního počasí přijela do Budišova juniorka Žďáru. Od začátku utkání udávali tempo domácí, do první šance se dostal Blatný, ale zatím se jen zastřeloval. Skóre se měnilo až ve 35. minutě kdy se prosadil ostrostřelec Blatný - 1:0. Hosté se nemohli dostat do tempa a tak první poločas skončil 1:0

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhé půli rozehrál svoji show Blatný v 55. minutě se prosadil podruhé a domácí vedli 2:0. V 69. minutě završil svůj hattrick nádhernou střelou do šibenice - 3:0. V 72. minutě po akci Sedláčka s Blatným skóruje domácí útočník počtvrté - 4:0. V 79. minutě hosté snižují na 1:4, a to když se z penalty prosadil Peňáz. V 82. minutě dává konečnou podobu výsledku Šťáva, když zakončil dloubáčkem akci domácího týmu. Utkání skončilo zaslouženě vítězstvím domácích v podobě 5:1

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): Dnešní utkání jsme měli pod kontrolou, Žďár přijel ve slepené sestavě a my toho dokázali využít. Zejména Blatný měl dnes svůj den. Pochvala patří ale celému týmu včetně našeho trenéra Kylíška, který nás cely zápas organizoval a podporoval v našem výkonu. Příští týden nás čeká derby v Trebíči kde chceme na tento výkon navázat.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou B
Zdeněk Peňáz (hráč): Sestavu na zápas jsme tentokrát lepili horko těžko, a tak nás muselo nastoupit pár, kteří jsme původně neměli ani jet. Do zápasu jsme tedy šli s tím, že nemůžeme nic ztratit a můžeme jedině překvapit. To se bohužel nestalo a Budišov zaslouženě vyhrál. Z čeho ale máme radost, jsou kluci, kteří normálně nastupují za nás, ale v neděli byli povoláni do Áčka a pomohli jim k zisku 3 bodů.

P. Bajer [-] - T. Nováček [-] , D. Hibš [-] , S. Dušovský [-] , R. Pavlatovský [-] , J. Dufek [-] (82. J. Kozuň [-] ) , L. Horký [-] , R. Šťáva [-] , M. Blatný [-] (87. T. Svoboda [-] ) , M. Sedláček [-] , R. Hrádek [-] (76. J. Večeřa [-] )

J. Šenkýř [-] - T. Peňáz [-] , V. Frieb [-] , D. Kulhánek [-] , M. Přibyl [-] (75. V. Öner [-] ) , P. Viliš [-] , P. Křesťan [-] (46. P. Matoušek [-] ) , P. Machatka [-] , B. Sláma [-] , Z. Peňáz [-] , J. Osmík [-]

ŽK: 44. L. Horký , 57. J. Dufek , 78. M. Sedláček - 88. Z. Peňáz .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: JANÍČEK Marek - FRYČ Vlastimil, MAAR Michal.