13.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

Sestřih: Hořice doma otočily zápas s Jaroměří

18

Ani dvoubrankové vedení nestačilo Jaroměři k zisku bodů.

Exnarovi zařídili dvoubrankové vedení

První branka přišla ve 27. minutě. Hosty poslal do vedení Miloš Exnar,  který překonal brankáře Dufka. 0:1.

Jaroměři se podařila vsítit branka do šatny, když se ve 45. minutě prosadil Matěj Exnar a bylo to už od dvě branky. 0:2.

Csaplarova past sklapla

Domácím se však ve druhém poločase podařilo výsledek otočit. Nejprve v 50. minutě snížil Jan Havrda, na jehož pokus nestačil hostující brankář Červenka. 1:2

V 56. minutě bylo srovnáno. Jiří Šedivý prostřelil Červenku podruhé a začínalo se od nuly. 2:2.

Obrat byl dokonán v 80. minutě. Jiří Šedivý svou druhou trefou v utkání zařídil vedení Hořic. 3:2. Domácí celek pak zvládl závěr zápasu a nedopustil další změnu skóre. Hořice tak porazily Jaroměř a připsaly si tři body do tabulky.

Sestřih utkání i s ohlasy po utkání:

Sestřih utkání a fotogalerii připravil Václav Mlejnek. Děkujeme.

TJ Jiskra Hořice
Josef Vydra (předseda): "Do utkání s kvalitním soupeřem jsme díky velkým absencím šli se značnou obavou. V prvním poločase také Jaroměř vládla a nám se nedařilo podržet míč. Negativní emoce však zůstaly o poločase v kabině a za druhý poločas nezbývá než před našimi hráči hluboce smeknout. Bojovnost a nasazení na hranici naprostého vyčerpání, pěkné akce, netradičními střelci a nečekané tři body jsou skutečností. Hoši díky za pěkné odpoledne, které jsme si i díky krásnému počasí opravdu s početnou diváckou kulisou užili."

FK Jaroměř
Miloš Exnar (trenér): "Dnes jsme prohráli vyhraný zápas. Ve druhém poločase jsme nedokázali zareagovat na soupeřovu změnu rozestavení a z berejkových sitaucí jsme inkasovali. Ztráta tří bodů je zcela zbytečná."

D. Dufek [-] - J. Pečenka [-] , J. Šedivý [-] (81. T. Michálek [-] ) , Z. Nečesaný [-] , P. Hátle [-] , A. Kedroń [-] (72. M. Jonáš [-] ) , P. Palm [-] , J. Havrda [-] , J. Rozsévač [-] , M. Havelka [-] (81. J. Šeda [-] ) , M. Bango [-]