12.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

Dobruška si doma poradila s Vrchlabím

14

Dobruška zvládla domácí duel s Vrchlabím a slaví tři body.

První půle bez branek

Utkání dvou celku ze spodku tabulky nepřineslo v prvním poločase změnu skóre. Ani jeden tým nedokázal své útočné snažení dotáhnout až do konce, a tak se diváci branky nedočkali.

Gólový druhý poločas

Druhý poločas přinesl hned čtyři branky a k radosti domácích fandů byly všechny do sítě Vrchlabí. První změna skóre nastala v 61. minutě. Denis Doucek vypálil z hranice velkého vápna a jeho přízemní střela skončila až za zády brankáře Janalíka. 1:0.

V 70. minutě vystřelil z dálky domácí Tomáš Štětina, jehož tvrdá střela doputovala až do sítě. 2:0. I závěr utkání patřil domácímu týmu, který přidal ještě dvě branky. V 87. minutě si na centr z pravé strany naběhl kapitán Pavel Krahulec a upravil na 3:0. V 90. minutě dorazil střelu do prázdné branky střídající Lukáš Prostředník, který se prosadil po pár vteřinách na hřišti a stanovil konečný výsledek zápasu na 4:0.

SK Dobruška
Milan Petřík (trenér): "Vítězství se rodilo těžce. Těžký terén, houževnatý soupeř a neproměněné příležitosti předurčovaly, že kdo dá první gól vyhraje. Nám se to povedlo v 60. minutě prolomit a utkání dotáhnout ke třem bodům, za což hráči zaslouží pochvalu."

FC Vrchlabí
FC Vrchlabí: "Zápas, který po poločasové remíze, byl o první vstřelené brance. Tu se podařilo vstřelit domácím a my jsme již nedokázali odpovědět a naopak hráči Dobrušky si v závěru vylepšili skóre. Vstřelení branky je pro nás i přes velké šance problém, proto i ve vyrovnaných utkáních vycházíme bodově naprázdno."