12.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Přestřelku mezi Malesicemi a Dlouhým Újezdem rozhodl hattrickem Čížek

23

Po gólově bohatém prvním poločase, který skončil 3:3, už ve druhém dějství padl jen jeden gól. O ten se postaral Lukáš Čížek, který tak trefil svému týmu důležité tři body.

Do vedení se rychle dostali hosté z Dlouhého Újezdu. Už ve druhé minutě se prosadil Lukáš Čížek. Tak jak rychle se hosté do vedení dostali, tak o něj také přišli. V 5. minutě vyrovnal malesický Tomáš Václavík. V 11. minutě se domácí dokonce dostali do vedení. Přesně mířil Karel Schleis. Neuběhlo ani 20 minut a divácí v Malesicích viděli už 4 góly. V 18. minutě dokázal srovnat Lukáš Čížek. Poté přišla co se gólů týče krátká odmlka. Ta skončila s 38. minutou, kdy domácím vrátil vedení druhým gólem v zápase Karel Schleis. Domácí ale nedokázali vedení udržet ani do poločasu. Ve 42. minutě, rovněž svým druhým gólem v zápase, srovnal újezdský Lukáš Čížek.

Na začátku druhého poločasu dokonal Lukáš Čížek hattrick a hosté se dostali podruhé v zápase do vedení. Pak přebrali iniciativu domácích. Míč sice na kopačkách měli, u tohoto ale často končilo. Do šancí se příliš nedostávali a když už ano, tak ztroskotali na zakončení nebo na gólmanovi Kopolovičovi. 100% šance přišla až v posledních minutách hry. Ani tu se ale domácím využít nepodařilo, a tak si Dlouhý Újezd odvezl z Malesic všechny body.

TJ Sokol Malesice
Milan Legát, kapitán: Sehráli jsme, podle mého názoru, trochu smolný zápas. Hosté šli hned na začátku do vedení 1:0, nám se podařilo otočit na 2:1, pak zase srovnali na 2:2, my jsme šli do vedení 3:2 a do poločasu se jim podařilo srovnat na 3:3. Při nástupu do druhého poločasu nám dali gól na 4:3. Pak si myslím, že jsme vcelku dominovali, ale byl to takový polojalový tlak, nějaké šance jsme si vytvořili. Paradoxně až minutu před koncem jsme z jednoho závaru měli 100% šanci, kterou kdybychom tak to skončilo remízou. Celkově ale ten zápas vnímáme tak, že jsme ztratili tři body a ztratili jsme je asi se soupeřem, se kterým jsme je ztratit neměli.

L. Lecjaks [-] - D. Faltus [-] , K. Schleis [-] , M. Maur [-] , T. Gita [-] , M. Legát [-] , P. Šmídl [-] , J. Havelka [-] , T. Václavík [-] , M. Potoček [-] , O. Žitek [-]