Tříbrankové vedení nestačilo! Posázavan si ve šlágru kola upevnil místo na čele soutěže


Branky


8. Z. Bělík , 12. M. Falta , 14. M. Pažout , 49. T. Honc - 17. Z. Hašek (p.) , 22. P. Galuška , 26. M. Azilinon , 41. P. Galuška (p.) , 52. M. Azilinon , 68. M. Azilinon , 75. J. Greš
11

11. kolo středočeské 1.A třídy sk. B nám nabídlo asi nejočekávanější souboj podzimu. Dolní Bousov hostil 125 kilometrů vzdálené Poříčí nad Sázavou a i nadprůměrná divácká návštěva tomuto zápasu přidala na atraktivitě.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Branková smršť

Sestava hostí tentokrát čítala mnohé omluvenky a museli se obejít bez Havlíčka, Peroutky nebo Rejhona. Naopak návrat do sestavy hlásil Říha a s týmem byl také Síkora.

Do utkání vstoupili domácí vskutku impozantně a už ve 14. minutě svítilo na ukazateli skóre 3:0. 

O první branku se postaral Zdeněk Bělík, který poslal míč do sítě po střele Michala Pažouta a zásahu brankáře Tlamichy, 1:0.

Druhá branka padla po zpětné přihrávce Tomáše Honce a střele Matěje Falty k tyči, 2:0 a na 3:0 zvýšil krásnou střelou do šibenice Michal Pažout po nahrávce Matěje Falty.

Hosty tyto tři rychlé branky nezlomily a v 17. minutě snížili z penalty po faulu na pronikajícího útočníka. Ve 22. minutě Poříčí založilo útok po levé straně, hráč hostí zatáhl míč a přihrávkou pod sebe našel zcela volného Petra Galušku, 3:2.

Ve 26. minutě jsme zahrávali rohový kop, hosté se díky  lehkovážné hře domácích dostali k míči a nákopem dopředu našli Michaela Azilinona, který obešel i Martina Sýkoru a srovnal na 3:3.

Před koncem první půle se Poříčí dostalo do vedení opět po faulu a nařízeném pokutovém kopu, který proměnil opět Galuška a obrat byl dokonán.

Zlom

Na začátku druhého poločasu srovnal po rychlé útočné akci Tomáš Honc po nahrávce Zdeňka Bělíka, 4:4.

Vzápětí se hosté dostali do vedení. Na vysoký míč do vápna nedosáhl Martin Sýkora a pro Michaela Azilinona nebyl problém skórovat, 4:5. V 68. minutě zahrávali hosté roh, první střelu Martin Sýkora vyrazil, druhou zblokovala obrana k Michaelu Azilinonovi, který patičkou zkompletoval hattrick a zdálo se býti rozhodnuto.

V 75. minutě stopeři Dolního Bousova nechali v obraně samotného Tomáše Šolce, který proti dvěma hráčům Poříčí neměl šanci, 4:7.

Ve snaze ještě s výsledkem něco udělat pálil dalekonosnou střelou nad Zdeněk Bělík, v 81.minutě pokus Jana Keszega zlikvidoval gólman, stejně tak střely Františka Klímy a Miroslava Horáka, tím pádem si Poříčí odváží plný počet bodů.Ohlasy k zápasu


Dolnobousovský SK
Luděk Holub: Pro diváky, kteří přišli v hojném počtu, se odehrál zcela určitě zajímavý zápas, se spoustou branek. Bohužel pro nás bez bodového vyjádření, díky zbytečným chybám, po kterých jsme opět inkasovali velké množství branek. Děkujeme divákům a našim věrným fanouškům za povzbuzování během utkání a za závěrečné ocenění našeho výkonu.

SK Posázavan Poříčí n. S.
Karel Králíček: Po 14 minutách byl náš tým na ručník, ale poté ukázal charakter a vůli po vítězství a vezeme domů cenné tři body. Chválit nikoho nebudu, to si zaslouží celé mužstvo. Skvělá zpráva byla, že na utkání už cestoval a byl tým podpořit Tomáš Síkora, kdy jeho zdravotní stav po vážném zranění ze zápasu v Poděbradech dovolil cestovat do Dolního Bousova.Sestavy


Dolnobousovský SK
M. Sýkora [-] - F. Klíma [-] , P. Ježek [-] , A. Pavliš [-] (79. M. Horák [-] ) , T. Šolc [-] - J. Kasal [-] , T. Honc [-] (83. D. Boško [-] ) , M. Horák [-] (35. J. Keszeg [-] ) , M. Falta [-] (81. M. Merva [-] ) , Z. Bělík [-] - M. Pažout [-] (83. J. Šolc [-] )

SK Posázavan Poříčí n. S.
A. Tlamicha [-] - J. Baštýř [-] (64. J. Greš [-] ) , P. Tlustý [-] , D. Pedro [-] , Z. Hašek [-] , V. Balata [-] (50. L. Vaculík [-] ) , L. Říha [-] (15. D. Verner [-] ) , J. Jírů [-] (89. F. Majer [-] ) , M. Azilinon [-] , A. Dumský [-] , P. Galuška [-] (77. M. Walter [-] )

ŽK: 16. P. Ježek , 41. F. Klíma .
Počet diváků: 185. Rozhodčí: Hamouz Jakub - TÝČE Vladimír, BENEŠ Adam.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
15. 10. 2022 23:14
Hattrick Aziliona a Galušky otočil v Dolním Bousově utkání

Dolnobousovský SK 4: 7 SK Posázavan Poříčí nad Sázavou

Branky – Bělík, Pažout, Falta, Honc – Azilion 3x, Galuška 3x, Greš
ŽK: 2–0
ČK: 1–0
Diváci – 185
Rozhodčí Hamouz, Týče, Beneš, Delegát SKFS Kopic
Sestava – Tlamicha – Hašek, Pedro, Tlustý, Dumský – Jírů (85 min Majer), Balata (50 min Vaculík) – Galuška (75 min Waltr), Říha (15 min Verner), Baštýř (61 min Greš) – Azilion

Do Dolního Bousova se cestovalo tentokrát autobusem a vzdálenost 125 km byla opravdu na tuto soutěž velká. V sestavě scházel Petr Havlíček, kterému již začal reprezentační sraz a také kapitán Vincenc Peroutka společně se stejně zraněným Dominikem Rejhonem, ve výpravě již byl Tomáš Síkora, který byl náš tým povzbudit do těžkého utkání. V sestavě se poměrně překvapivě objevil Lukáš Říha, kdy jeho zařazení asi překvapilo úplně všechny.
Utkání na skvěle připraveném terénu začalo jak ve zlém snu 8 minuta Bělík 1:0, 12 minuta Falta 2:0, 14 minuta Pažout 3:0 v ten moment už naše lavička chystala oživení sestavy a to bohužel odnesl Lukáš Říha, kterého nahradil David Verner obraz hry se začal otáčet a to hned v 17 minutě, kdy po pasu za obranu od Galušky pelášil na domácí branku Azlion a byl v pokutovém území sražen Ježkem a rozhodčí ocenil zákrok přesně dle pravidel žlutou kartou a pokutovým kopem ten proměnil Galuška a vykřesal naději 3:1. Ve 22 minutě po souhře Azilion a Galuška bylo skóre 3:2 a to ještě nebyl konec. O 4 minuty později už bylo 3:3, když kombinaci a zakončil Azilion. Pak se hra přelévala a šance si vytvářela obě mužstva, ale ve 40 minutě opět po chybě domácího týmu a stopera Klímy byl opět v pokutovém území faulován Azilion a Galuška udělal kompletaci svého hattricku 3:4 tak to byl, ale poločas, ale nebyl a zde je nutné opravdu pečlivě situaci ze 45 minuty popsat.
Domácí chtěli vhazovat aut, ale nebylo zahráno ze správného místa rozdíl možná 7-8 m náš tým protestovat, a tak rozhodčí vrátil vhazování o oněch 7-8 m zpět. Domácí trenér začal protestovat proti posunutí vhazování hlavní rozhodčí mu udělit žlutou kartu bohužel trenér domácích protestoval stále, a tak došlo na kartu červenou a trenér byl vykázán do šaten. Ovšem co se stalo potom si zasluhuje opravdu ocenění gesta FAIR PLAY domácí hráč číslo 6 Tomáš Šolc došel za hlavním rozhodčím a přiznal se, že míč byl opravdu tečován a autové vhazování mělo mít naše mužstvo. Tento počin domácího zadáka opravdu zasluhuje velký respekt. Ovšem i respekt si zaslouží domácí kouč Luděk Holub, který ještě během poločasové přestávky došel za rozhodčími a omluvil se za své chování. Je opravdu nutné uznat RESPEKT k soupeři za projevení gesta FAIR PLAY na konci poločasu, který pro tým Dolnobousovského SK nekončil dobře.
Do druhého poločasu začal domácí tým aktivně a po chybě naší defenzivní čtyřky srovnal ve 49 minutě skóre na 4:4 Honc. Ovšem za 3 minuty přidal svou druhou branku po zmatku u domácí branky Azilion 4:5 a v 68 minutě patičko po závaru po rohu docílil svého HATTRICKU i Azilion to už byl stav 4:6. Konečný účet uzavřel po skvělé přihrávce od Haška na Galušku v 75 minutě Greš 4:7. Poté se již utkání dohrávalo a naši borci si na více jak 100 km cestu vezli dobrou náladu a 3 body do tabulky soutěže.
Hodnocení Karla Králíčka po 14 minutách byl náš tým na ručník, ale poté ukázal charakter a vůli po vítězství a vezeme domů cenné tři body. Chválit nikoho nebudu do si zaslouží celé mužstvo. Skvělá zpráva byla, že na utkání už cestoval a byl tým podpořit Tomáš Síkora, kdy jeho zdravotní stav po vážném zranění ze zápasu v Poděbradech dovolil cestovat do Dolního Bousova.

V sobotu 22.10.2022 od 15:30 hod hostíme v Poříčí nad Sázavou tým Hlízova přijďte nás povzbudit v dalším utkání soutěže.
15. 10. 2022 23:13
Hodnocení zápasu
Automatický komentář z expert tipu     14. 10. 2022 19:04

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     13. 10. 2022 19:59

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     12. 10. 2022 14:20

Tip: výhra domácích

xx

12. 10. 2022 14:19
Hráče domácích prohra s Čáslaví nijak nevykolejí a Poříčí přejedou jak vlak. Očekávám gólové hody.
Automatický komentář z expert tipu     11. 10. 2022 11:27

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     11. 10. 2022 08:16
Hráč, Administrátor klubu, Fanoušek - FK Slovan Lysá | Středočeský | Nymburk

Tip: remíza

Automatický komentář z expert tipu     11. 10. 2022 07:26
Hráč, Zpravodaj, Fotograf - AFK Pečky | Středočeský | Kolín

Tip: remíza