5.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

51. L. Simon - 31. M. Macek
7

Jinočany si první výhru v sezoně připsaly hned v prvním kole, když na domácí půdě porazily rezervu Králova Dvora. Poté ale přišly dvě porážky, které si chtěli jinočanští borci napravit dnešním utkáním v Nelahozevsi. Hosté dokonce vedli, Dynamo ale ve druhé půli dokázalo vyrovnat a nakonec z toho byla dělba bodů.

Penalta a vedení hostů

První půle patřila spíše hostům, kteří byli více na balónu.

Do vedení se ale mohli po chvíli dostat domácí, kteří měli po faulu na Pekárka k dispozici penaltu. Jinočanský Rams se ale blýskl parádním zákrokem a změna skóre se tak nekonala.

Dynamo to ve 31. minutě mohlo velice mrzet, jelikož se Jinočany dostaly do vedení. Z přímého kopu se krásně trefil Martin Macek.

Hosté tak vedli 1:0, a tímto výsledkem skončila první půle.

Další penalta a vyrovnání

Domácí ve druhém poločase výrazně pozvedli svůj výkon a svého soupeře mírně přehrávali.

Vyrovnat se jim podařilo hned po šesti minutách hry. Samostatný nájezd na hostujícího Ramse proměnil Lukáš Simon.

Domácí se poté mohli poprvé v utkání dostat do vedení, ani druhou penaltu ale nevyužili.

V závěru mohli vítězství na svou stranu strhnout fotbalisté Jinočan, po skrumáži ve vápně ale vítězný gól nepadl.

Dynamo tak po dvou výhrách bere po utkání tentokrát pouze bod za remízu 1:1 s Jinočany.

TJ Dynamo Nelahozeves
Daniel Kaplan: S druhým poločasem jsem byl spokojen. Předvedli jsme dobrý výkon, kdy jsme napadli soupeře, odebírali včas balóny a snažili jsme se vstřelit ještě jednu branku, abychom vítězství strhli na svoji stranu.

FK Jinočany
Pavel Gregor: Chvilkami byli lepší domácí, chvilkami my. Šance byly na obou stranách, domácí kopali dokonce dvě penalty, z nichž ani jednu neproměnili. My jsme ještě v závěru mohli rozhodnout, nicméně si myslím, že bod brala po utkání obě mužstva.

R. Zavadil [-] - M. Pekárek [-] , J. Emmer [-] , J. Vorel [-] , D. Valda [-] , T. Pokorný [-] , D. Kulhánek [-] , J. Holý [-] , A. Janovský [-] (68. V. Vymětalík [-] ) , J. Kučera [-] , L. Simon [-] (83. R. Kochman [-] )