9.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

I tentokrát se Kovářovu nepodařilo získat žádný bod

19

Mužstvu z Kovářova se zatím příliš nedaří. V minulém kole prohráli s Chýnovem 5:1 a stejné skóre je čekalo i v utkání s nováčkem skupiny Třeběticemi. Podařilo se jim pouze snížit skóre jedním gólem. V dalším kole bude Kovářov hostit dalšího nováčka skupiny a to Jistebnici a Třebětice, které se momentálně drží na třetí příčce tabulky změří své síly s Mladou Vožicí.

FK Sokol Třebětice
Marek Černoch (trenér): V úvodu prvního poločasu jsme měli hned několik vyložených šancí, které jsme však nedokázali proměnit. Ujala se až povedená střela v 25. minutě a dorážka v 39. minutě. Druhý poločas jsme opět byli více na míči a většinu času trávili na soupeřově polovině. Kovářov sice dokázal snížit po našem nedůsledném bránění na 3:1, ale my jsme přidali ještě další dvě trefy a připsali si tím důležité 3 body do tabulky.

P. Urbánek [-] - O. Černoch [-] , J. Chvátal [-] (86. V. Pokorný [-] ) , R. Tříletý [-] (46. P. Švarc [-] ) , M. Trávníček [-] , V. Novák [-] , P. Kelbler [-] (82. T. Přívětivý [-] ) , R. Nehyba [-] , M. Kelbler [-] , V. Habr [-] , V. Bastl [-] (78. D. Kelbler [-] )