10.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Lišov na budějovickou Lokomotivu nestačil

10. O. Hladík , 29. J. Janů , 35. T. Gondek , 72. L. Zítek , 76. T. Gondek - 27. P. Kandl , 90. P. Kandl
18

Lišov tentokrát odjel domů s prázdnou. Přes veškerou snahu se jim nedařilo proměňovat šance a jejich chyby trestal soupeř góly. Už v prvním poločase si Lokomotiva vytvořila náskok dvou gólů, kdy na panelu svítilo skóre 3:1. Ve druhé půli přidala další dva a na konci utkání už jen lišovský Kandl korigoval na 5:2. V dalším kole zavítá Lokomotiva do Chýnova a Lišov se utká na domácí půdě s budějovickou Slavií.

SK Lišov
Jiří Beneda (trenér): Zápas byl z naší strany herně celkem povedený, bohužel jsme neproměnili své šance, naopak domácí naše chyby trestali a získali 3 body.