--

--

Béčko Zlína porazilo Frýdlant

10

Šestým kolem pokračovala od čtvrtka do neděle soutěž MSFL. Po šesti odehraných kolech zůstává stále bez ztráty bodu v čele Kroměříž, která tentokrát nadělila půltucet branek Vítkovicím. Druhé jsou i nadále neporažené Rosice a na třetí příčku se vyšvihl Hlučín. Hned za ním je v tabulce béčko Zlína, které porazilo 1:0 Frýdlant nad Ostravicí.

Domácí šli do vedení

V prvním poločase byli fotbalovější domácí hráči, kteří kombinačně hosty přehrávali.

Frýdlandští hrozili pouze ze standardních situací, ale domácím se i přes převahu nedařilo prodrat do koncovky.

Vše však změnil před odchodem do šatny po hezké akci ze strany umístěnou střelou na zadní tyč Martin Mlýnek, který poslal domácí do vedení 1:0 ve 45. minutě.

Do šaten tak odcházeli s vedením v zádech domácí.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhém poločase pokračovala aktivita a převaha domácích, kterým se ale nedařilo vstřelit uklidňující branku.

V jasných šancích selhali domácí Červinka s Novákem, takže žlutomodří se museli o výhru strachovat až do konce.

Frýdlant navíc v závěru začal nakopávat dlouhé balony do šestnáctky, domácí dostal pod tlak a měl i několik nebezpečných závarů.

Gólovka se však žádná neurodila a domácí slaví další tři body a posun na čtvrté místo v tabulce.

FC TRINITY Zlín B
Vít Vrtělka - trenér: „Zbytečně jsme se museli o výhru strachovat. Stačilo proměnit některou z vyložených šancí, přidat druhý gól a utkání v klidu dohrát. Bohužel se to nepovedlo, a tak jsme soupeře drželi ve hře až do samotného konce. Na druhou stranu musím kluky pochválit, že pod tlakem obstáli, vysoké balony uskákali a vzadu udrželi čisté konto."

Š. Bachůrek [-] - L. Hrdlička [-] , D. Mach [-] (67. D. Trtek [-] ) , A. Číž [-] (83. M. Hartman [-] ) , M. Mlýnek [-] (67. D. Červinka [-] ) , P. Jiráček [-] , N. Kovinič [-] (75. T. Uhřík [-] ) , P. Kulíšek [-] , J. Hellebrand [-] (75. J. Novák [-] ) , F. Jura [-] , F. Němeček [-]