--

Druhá remíza 3:3 pro Velké Meziříčí v řadě

56. M. Malata , 77. T. Franěk , 94. R. Šuta (p.) - 17. F. Pálfi , 20. M. Krakovčík , 73. M. Goncalves
9

Šestým kolem pokračovala od čtvrtka do neděle soutěž MSFL. Po šesti odehraných kolech zůstává stále bez ztráty bodu v čele Kroměříž, kterou pronásledují Rosice a na třetí příčku se vyšvihl Hlučín. Velké Meziříčí si připsalo druhou remízu 3:3 v řadě.

Poločas pro hosty

Napínavé utkání mohli vidět diváci v duelu 6. kola MSFL, kdy domácí Velké Meziříčí přivítalo Znojmo.

První půle vyšla lépe klubu z jižní Moravy, který v závěru úvodní dvacetiminutovky dvakrát udeřil.

Nejprve v 17. minutě Pálfi dorazil míč do opuštěné branky - 0:1.

Pro domácí bylo za pár minut ještě hůře, když se hlavou prosadil Krakovčík – 0:2 ve 20. minutě.

Domácím se první poločas herně nevydařil a odchzeli do kabin s dvoubrankovým mankem.

Pět branek ve druhé půli

Domácí vstoupili do druhé půle s odhodláním utkání zdramatizovat.

A to se jim povedlo, když se v 56. minutě prosadil Malata a snížil na 1:2.

Jenže v 73. minutě Goncalves po individuální akci angličanem vstřelil třetí branku Znojma – 1:3.

Domácí celek to však nepoložilo a už za další čtyři minuty Franěk po samostatném úniku vykřesal jiskřičku naděje.

V nastaveném čase pak zařídil cenný bod pro Meziříčí Šuta, který proměnil pokutový kop – 3:3.

Zajímavostí tak je, že domácí remizovali druhý zápas v řadě stejným poměrem, a to 3:3.

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - trenér: Být nestranným divákem, tak jsem s dnešním zápasem spokojen, několik zvratů, zlomové momenty na obou stranách, emoce jak na hřišti, tak v hledišti. Jako trenér domácích už tolik bohužel spokojený být nemůžu. Zápas jsme málem prohráli díky prvním 25 minutám, kdy jsme si mysleli, že to půjde samo a soupeř nás zaslouženě potrestal. Na druhou stranu musím kluky pochválit, že bojovali až do konce a nic nevzdali. Kluci si opět ověřili, že pokud začneme vymýšlet a sejdeme z cesty jak se máme prezentovat, tak budeme mít problém s každým.

A. Dubec [-] - D. Bílý [-] , J. Vašíček [-] (76. R. Foltýn [-] ) , P. Mucha [-] , M. Puža [-] , M. Malata [-] , A. Plichta [-] , T. Franěk [-] , R. Šuta [-] , P. Dolejš [-] (6. P. Partl [-] ) , D. Karmazín [-] (76. M. Sysel [-] )