20.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2021-2022

Těškovice vyhrály nad Melčí

11

Těškovice vyhrály nad Melčí rozdílem čtyř branek.

Těškovice vedly o jednu branku

Těškovice přívítaly v sobotu mužstvo z Melče. Zápas zahájila střela hostujícího týmu, která mířila nad bránu. Ve 3. minutě skončila střela Reka zásahem hostujícího brankáře Schromma. Jedinou branku prvního poločasu po nahrávce Daniela Krayzela vstřelil hned v desáté minutě mazácky Šenk, který přehodil vybíhajícího brankáře – 1:0. Po čtvrthodině hry se dostal za obranu Rek, ale těsně před ním ukopl míč hostující brankář. Ve 27. minutě si vyměnili balon Daniel Krayzel s Matějem, ale na finální přihrávku Matěj Krayzel nedosáhl. Z následné akce Rekův centr poslal hlavou na břevno Daniel Krayzel. Jedinou hostující šanci pak Martínkovi vylapal brankář. V závěru poločasu poslal Daniel Krayzel nahrávku na Strojila, jehož pokus bravurně vyrazil brankář.

Těškovice výhru navýšily

Ve druhém poločase domácí hru zrychlili a výsledkem byly tři vstřelené branky v hostující síti. Hned v úvodu poslal Daniel Krayzel za obranu Matěje Krayzela, který nezaváhal a podruhé rozesmutnil hostujícího brankáře – 2:0. V 53. minutě si dvojice spolupráci zopakovala a Matěj Krayzel po nezištné přihrávce Daniela Krayzela vstřelil svůj druhý gól v zápase – 3:0. Po hodině hry hostující brankář vychytal aktivního Daniela Krayzela. V 72. minutě pak střela Viléma Krayzela skončila vedle tyčky. Čtvrthodinu před koncem vybojovaly Těškovice rohovým kop, který poslal Vavrečka na Noska, který pohotově dorážkou uzavřel brankový účet zápasu – 4:0. V závěru si už domácí takticky výhru pohlídali.

Těškovice jedou příští zápas do Jakartovic. Melč bude hostit Štítinu.

TJ Sokol Těškovice
Martin Šenk (vedoucí týmu): V první půli jsme se nepochopitelně přizpůsobili hře hostů, kdy jsme zbytečně nakopávali míče a dlouhé pasy za obranu, které nám sbíral zkušený gólman. Ve druhé půli jsme zrychlili hru po zemi a herní kombinací jsme hosty jasně přehráli. Výsledkem byly čtyři branky v síti hostů a spokojený početný dav fanoušků.

TJ Sokol Melč
Rada Klement (trenér): V prvním poločase vedly Těškovice o jdenu branku. Ve druhém jsme hned zkraje dostaly dva slepence a bylo po zápase.

R. Lazecký [-] - J. Krayzel [-] (69. V. Binar [-] ) , V. Vavrečka [-] , M. Krayzel [-] (69. L. Nosek [-] ) , D. Illík [-] , T. Rek [-] (76. . Sochorek [-] ) , J. Šenk [-] , L. Brož [-] (46. V. Krayzel [-] ) , O. Strojil [-] , J. Solnický [-] , D. Krayzel [-]

J. Schrom [-] - K. Palzer [-] , O. Chreno [-] , M. Klein [-] , P. Prda [-] , P. Hora [-] , T. Švihálek [-] , J. Trubl [-] , M. Martínek [-] , P. Binar [-] , J. Pavelek [-] (76. J. Halas [-] )

ŽK: 65. D. Krayzel - 12. J. Trubl , 43. P. Binar .
Hráči zápasu: D. Krayzel - J. Schrom .
Počet diváků: 72. Rozhodčí: ČECH Zdeněk - RÁCZ Martin, BOŘUCKÝ Roman (N).