9.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dolní Němčí získalo tři důležité body

0

Uherský Ostroh dorazil do Dolního Němčí s prořídlou sestavou, což se v kombinaci s posíleným domácím týmem projevilo na celkovém skóre utkání.

Domácí získali náskok

Před sobotním zápasem s Dolním Němčím řešili hosté problémy se sestavou, protože jim chybělo sedm hráčů. Podle toho zápas taky dopadl. Zvláště když domácí byli posílení o čtyři hráče A mužstva. Zápas pro hosty nezačal špatně. Během úvodních dvaceti minut mohli hosté vstřelit dvě branky, což se jim ale nepodařilo. Střelec Pavlas který šel dvakrát sám na domácího brankáře si neobul střelecké kopačky a tak se prosadili domácí kteří během devíti minut dali tři góly. Všechny tři branky vstřelil Vít Ježek, který tak v tomto časovém okamžiku zaznamenal hattrick. Své branky vstřelil ve 33.minutě, 37.minutě a hattrick završil v minutě 42. Hosté do poločasu dokázali korigovat, když vstřelili branku Josefem Čápkem ve 44.minutě. Do kabin se tak odcházelo za stavu 3:1 pro domácí. Druhý poločas pro nás začal nešťastně když se nám zranil brankář a tak musel nastoupit náhradní brankář kterému ale obrana vůbec nepomohla a ještě 4 jsme ikasovali. Domácí v celém zápase jasně dominovali my jsme v oslabené sestavě nebyli důstojným soupeřem

Dolní Němčí nedopustilo drama

Druhý poločas začal pro hosty nešťastným okamžikem. Uherskému Ostrohu se zranil brankář, kterého musel zastoupit hráč z pole. Ovšem obrana svému spoluhráči vůbec nepomohla a sledovala, jak Robin Kadlček v 60.minutě a Antonín Světinský v 66.minutě navýšili skóre na hrozivých 5:1. Hosté dokázali skóre korigovat v 70.minutě Zdeňkem Procházkou a v 80.minutě Zbyňkěm Pavlasem na příznivých 5:3. Ale domácí opět odskočili na rozdíl čtyř branek po trefách Tomáše Tinky v 84.minutě a v 88.minutě Antonínem Světinským. Celkové skóre se tak zastavilo na stavu 7:3.

FK Uherský Ostroh
Luděk Jurčeka - trenér Uherského Ostrohu: Domácí v celém zápase jasně dominovali a my jsme v oslabené sestavě nebyli důstojným soupeřem.

TJ Dolní Němčí B
P. Škařupa [-] - J. Hlaváček [-] , M. Stojaspal [-] , M. Pochylý [-] , P. Ježek [-] - V. Ježek [-] , R. Kadlček [-] , J. Šmehlík [-] , T. Tinka [-] - R. Krchňáček [-] (78. M. Mikulec [-] ) , A. Světinský [-] (90. Z. Bršlica [-] ) -

J. Hudeček [-] (53. J. Mrkva [-] ) - J. Čápek [-] , M. Kovařík [-] , T. Mrkva [-] , R. Kusák [-] (77. F. Jáně [-] ) - A. Větříšek [-] , T. Nováček [-] , Z. Procházka [-] , M. Durna [-] - Z. Pavlas [-] , A. Knotek [-] (46. T. Kovács [-] ) -

ŽK: 59. T. Tinka , 67. J. Šmehlík - 31. R. Kusák .
Místo: Dolní Němčí. Počet diváků: 118. Rozhodčí: Fišera Martin - TOKOŠ Martin, STOJASPAL Radomír (N).