--

--

0

Zlobice
Josef Topič - vedoucí týmu Zlobic: Utkání začali lépe domácí a ve 20té minutě vedli 2-0,ale hra se postupně vyrovnávala do poločasu snížili na 2-1.Ve druhé půli se hra přitvrdila na obou stranách,hosté ve snaze vyrovnat a domácí chtěli potvrdit výsledek,který zůstal stejný až do konce. Za nejlepšího hráče bych označil stopera domácích Petra Súkupa,který je oporou obrany.

Zlobice
J. Libenský [-] - A. Spáčil [-] , P. Súkup [-] , P. Vlček [-] , L. Pechtor [-] - M. Zavadil [-] , J. Šustek [-] , J. Emrich [-] , L. Vlček [-] , L. Čevora [-] - Z. Paciorek [-]

Dřínov
P. Pokorný [-] - K. Strašák [-] - Š. Novotný [-] , K. Kroupa [-] , D. Kroupa [-] - L. Maticz [-] - A. Surý [-] , N. Kroupa [-] , J. Houšťava [-] , A. Podaný [-] , K. Surý [-]

ŽK: 14. P. Súkup - 14. L. Maticz , 89. K. Strašák .
Místo: Zlobice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠINDELEK Roman - SLOVÁČEK Martin (N), VEČERKA Antonín (N).