21.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

V souboji rezerv uspěla ta vrchlabská. Dvůr dál marně hledá podzimní formu

4

Duel dvou rezervních celků se odehrál ve Vrchlabí, kam přijel Dvůr Králové. Domácí položili základ k vítězství povedeným prvním poločasem, který vyhráli 3:1.

FC Vrchlabí B
L. Vojtíšek, vedoucí mužstva: "Vrchlabí dokázalo otočit ke konci poločasu vedení hostů na stav 3:1. V úvodu druhé poloviny svůj náskok navýšilo čtvrtou brankou, vedení si pohlídalo a zaslouženě získalo po dlouhé době tři body."

TJ Dvůr Králové nad Labem B
Jiří Rejl, trenér: "Desátý zápas v řadě bez vítězství. Těžko se hodnotí nálada v kabině, ale dnes je porážka zasloužená. Sice náš tým vstřelil první i poslední gól zápasu, lepší produktivitu v utkání ale prokázali domácí, kterým patří po výhře gratulace."

F. Janalík [-] - M. Tauchman [-] , P. Kraus [-] , O. Matěják [-] (46. M. Hawel [-] ) , M. Slavík [-] (82. M. Votoček [-] ) , S. Mlejnek [-] (69. F. Jech [-] ) , D. Bürger [-] , D. Štefan [-] (63. J. Šimůnek [-] ) , L. Mejsnar [-] , J. Cink [-] , J. Zajíc [-]

T. Kareš [-] - M. Pražák [-] (69. R. Suk [-] ) , V. Zlámal [-] , M. Kasan [-] , D. Žaba [-] (82. F. Hanek [-] ) , M. Otradovský [-] , S. Ježek [-] , J. Prokůpek [-] , F. Horák [-] , V. Jirák [-] , D. Bednář [-]

ŽK: 61. J. Cink - 27. D. Žaba , 40. D. Bednář , 52. F. Horák .
Počet diváků: 72. Rozhodčí: KUBÁNEK Jan - PETRŮ Josef, ERLEBACH Jiří.