16.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Derby ovládli Novopačtí. Trefili se Krejčí a Wolf

5

Sousedské derby se odehrálo ve Staré Pace, kam přijela Nová Paka. Utkání se rozhodovalo ve druhém poločase, ve kterém byli hosté produktivní a zaslouženě tak rozhodli o zisku tří bodů. V 61. minutě rozradostnil hosty Krejčí a v nastaveném čase pečetil vítězství svého týmu Wolf.

"Sousedské derby nepřineslo extra fotbal. Přesto za velmi dobré divácké kulisy o zajímavé momenty nebyla nouze. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, ve druhém dějství jsme byli o malinko lepším týmem a oproti domácímu týmu se nám podařilo vstřelit branky," glosoval utkání novopacký Václav Horák.