19.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

--

Bělohrad doma přehrál Broumov. Ještě, že se utkáváme jen dvakrát. Za chvíli bychom neměli s kým hrát, lamentuje kouč Broumova

6

Zápas plný soubojů. To byl duel mezi Lázněmi Bělohrad a Broumovem. Domácí na svém hřišti neinkasovali a díky třem brankám si připsali důležité vítězství.

POLOČASOVÉ VEDENÍ BĚLOHRADU

Utkání od prvních minut mnoho fotbalové krásy nenabízelo, ale na poločasovou přestávku odcházeli přece jenom spokojenější domácí. Ve 36. minutě se prosadil Horáček a poslal Bělohra do vedení.

MATADOŘI DOMÁCÍCH PEČETILI TŘI BODY

Loner, Rychecký. Zkušení plejeři domácích ve druhém poločase povrdili vedení Bělohradu. První jmenovaný nejprve v 70. minutě zvýšil na 2:0, aby druhý v 80. minutě dal výsledku konečnou podobu. Domácí si po výsledku 3:0 připsali první jarní body.

SK Lázně Bělohrad
Tomáš Marek, trenér: "Hra se nám nedařila, jak bychom si představovali. O to více si ceníme spíše vydřených tří bodů a nuly vzadu. Utkání velmi dobře odřídila trojice rozhodčích."

TJ Slovan Broumov
Ondřej Zinke, trenér: "Zápas byl plný soubojů, fotbal jedním slovem plakal. Oproti podzimnímu utkání, které jsme odnesli třemi zraněními, je nyní pouze jedno zranění ze 30. minuty vlastně fajn. Jsem rád ,že se utkáváme jen dvakrát, za chvíli by neměl kdo hrát.

J. Čábela [-] - P. Horáček [-] (74. A. Balcar [-] ) , J. Kracík [-] (46. J. Kluz [-] ) , P. Kazda [-] , J. Wagenknecht [-] (82. D. Kulhánek [-] ) , M. Wagenknecht [-] , J. Loner [-] (82. J. Kracík [-] ) , J. Hrnčíř [-] (74. M. Rychecký [-] ) , J. Odvárko [-] , V. Marek [-] , M. Kiec [-]

J. Drahorád [-] - L. Soumar [-] , F. Pancner [-] , M. Gago [-] , D. Svoboda [-] , O. Spišák [-] , E. Wilke [-] , P. Šustek [-] , I. Evteev [-] (32. J. Novotný [-] ) , M. Štejnar [-] , O. Gago [-]

ŽK: 29. J. Loner , 78. A. Balcar , 82. M. Kiec - 52. P. Šustek , 89. M. Gago .
Počet diváků: 180. Rozhodčí: BOHUŠ Marek - ŠNÝDL Radovan, LUKES Jan.