Třebechovice zdolaly hradeckou Lokomotivu. Rozhodl druhý poločas

70. D. Horák , 73. M. Bíl (p.) , 79. M. Bíl
7

Vyrovnané utkání se hrálo v Třebechovicích, kam přijela hradecká Lokomotiva.

Vyrovnané utkání se hrálo v Třebechovicích, kam přijela hradecká Lokomotiva. První poločas branku nenabídl, přesto, že hlavně domácí k tomu měli poměrně blízko.

NPROMĚNĚNÁ PENALTA A TREST

Ve druhém poločase dostali hosté výhodu pokutového kopu, ten ale neproměnili, a tak udeřili domácí. Ti v rozmezí devíti minut vsítili tři branky. V 70. minutě se nejprve trefil Horák a další dvě branky měl na svědomí třebechovický kapitán Bíl. Nejprve proměnil penaltu a o šest minut později pak pečetil výhru domácích 3:0.

SK Třebechovice pod Orebem
Karel Bíl, vedoucí: "Náš první mistrák na domácí trávě. Dle našich pozorovatelů vyrovnaný zápas, který spěl k remíze, ale ve druhé půli hosté neproměnili pokutový kop, a tak jsme udeřili my."

TJ Lokomotiva Hradec Králové
Michal Sobotka, sekretář: "V prvním poločase nedáme jasné dvě šance. Ve druhém penaltu a pak darujeme dvě branky domácím. Co na to říct, takhle se nehraje na vítězství."

Počet diváků: 130. Rozhodčí: Šnajdr Michal - SOUKUP Pavel, OTAVA Marian.