30.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2021-2022

--

Jaroměř zvítězila ve Vrchlabí

70. Z. Kout - 2. M. Exnar , 65. R. Gorol , 90. D. Votrubec
10

V posledním kole na sebe narazily celky Vrchlabí a Jaroměř. Z výhry se radovali hosté.

Jaroměř šla do vedení hned v úvodu

Hostům vyšel vstup do utkání skvěle. Hned ve 2. minutě totiž šli do vedení. Miloš Exnar si naběhl za obranu domácích a svou střelou překonal brankáře Janalíka. 0:1.

Bojovné utkání v první půli další změnu stavu nepřineslo, a tak Jaroměř vedla o poločase o jednu branku.

Hosté zvládli druhou půlku lépe

Ve druhém poločase mohli diváci vidět hned tři branky. V 65. minutě se z přímého kopu trefil střídající Radek Gorol, který poslal Jaroměř do dvoubrankového vedení.

Domácí však snížili za pět minut. V 70. minutě si na přímý kop Slavíka naskočil Zdeněk Kout a hlavou překonal hostujícího brankáře. 1:2.

V nastaveném čas pečetil výhru hostů Daniel Votrubec, který upravil na konečných 1:3.

FC Vrchlabí
Michael Hradecký (trenér): "Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza."

FK Jaroměř
Miloš Exnar (trenér): "Dát gól hned z první akce je vždy příjemným vkladem do celého zápasu. Jsem velmi rád, že jsme sezónu zakončili výhrou, je to důležité do letní přípravy z hlediska sebevědomí týmu. I touto cestou děkuji všem hráčům a realizačnímu týmu za velmi povedenou sezónu. A samozřejmě fanoušky našeho týmu zvu na tu další."